Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

7 urodziny Tuttu.pl

2018-06-12
Autor: Cinek
"Pragniemy poinformować, że dnia 14.06.18 będziemy obchodzić 7 urodziny sieci sklepów turystycznych Tuttu.pl. W związku z tym serdecznie zapraszamy do udziału w specjalnej promocji – Urodzinowe rabaty. 

W Tuttu.pl wszystkie porady opieramy na własnym doświadczeniu, dlatego jesteśmy pewni naszej obsługi i oferty. Na produkty kupione w naszym sklepie dostają państwo Gwarancję 100% Satysfakcji. Oznacza to, że jeżeli podczas zakupu nie jesteś do końca przekonany czy parametry techniczne sprzętu odpowiadają twoim wymaganiom, możesz po weryfikacji w terenie, w rzeczywistych warunkach, wymienić produkt na inny (1). 

Urodzinowe rabaty, które przygotowaliśmy w celu uczczenia 7 urodzin sklepów Tuttu.pl to -90%, -70%, -50% (2 os.), -40% (2 os.) oraz -30% (4 os.). Rabaty przyznawane będą w kolejności od pierwszego klienta, który w czwartek 14.06.18 jako pierwszy przekroczy drzwi sklepu stacjonarnego, kolejno do dziesiątego klienta (2). 

Dodatkowo dla wszystkich pozostałych klientów, mamy rabat -20% na wszystkie nieprzecenione produkty w sklepach stacjonarnych oraz internetowym. 
Link do wydarzenia na Facebooku - tutaj.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy już w czwartek! 
Ekipa Tuttu.pl 

Adresy sklepów stacjonarnych:
  • Poznań, Jeżyce, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 54,
  • Gdańsk, Wrzeszcz, al. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, 1 piętro),
  • Katowice, Kościuszki 8.

  1. Gwarancji nie podlegają produkty podlegające zużyciu, personalizacji lub artykuły będące osobistym zabezpieczeniem. Więcej informacji na www.tuttu.pl
  2. Rabaty przyznawane są na zakupy w wartości do 1000zł brutto. Regulamin na stronie pod tym linkiem."