Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

1,5% dla KW Warszawa w 2023 roku

2023-02-13
Autor: Cinek
Na samym wstępie chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim darczyńcom, którzy rok temu przekazali 1% podatku na rzecz naszego Klubu. Dzięki Waszej ofiarności udało się nam zebrać 4628,61 zł. Jest to druga co do wielkości wpłata bezpośrednio na rzecz KWW i kolejny rok ze wzrostem wpłat z tego tytułu.

W roku 2022 kupiliśmy nowe przewodniki do klubowej biblioteki, również z wpłat z 1% (za rok 2020) — z listą można zapoznać się tutaj: pierwszy zakup oraz drugi zakup. Mamy nadzieję, że przynajmniej pośrednio te wydatki były przyczynkiem do zebrania po raz kolejny większej kwoty. Tak samo, jak przed rokiem, będziemy chcieli z zebranej kwoty zakupić kolejne przewodniki do klubowej biblioteki.

Od tego roku w wyniku zmian podatkowych będzie można zbierać 1,5% podatku. Prosimy Was zatem o przekazanie 1,5% na rzecz Klubu Wysokogórskiego Warszawa — te środki do Was wrócą. Liczymy również, że informacje o 1,5% dla KWW przekażecie Waszym koleżankom, kolegom, rodzinom i znajomym. Dołożymy wszelkich starań, aby Wasz 1,5% został dobrze zagospodarowany.

Dzięki uprzejmości Fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki przekazanie nam 1,5% jest bardzo łatwe. W tym celu wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000084062 oraz koniecznie wpisać cel szczegółowy „Klub Wysokogórski Warszawa”.

Więcej szczegółów dotyczących odliczeń 1,5% znajdziecie na naszej stronie.


Z góry dziękujemy wszystkim darczyńcom, Zarząd Klubu Wysokogórskiego Warszawa.
Dyskusja o tym artykule liczy 2 posty. Zobacz ją na forum.