Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Topo

Szczyt Droga Wycena  
Grand Pic de la Meije - Alpy Delfinackie Directe Allain TD, V+ (800m)
Dome de Neige des Ecrins - Alpy Delfinackie Filar Centralny TD+, V+, (1.100m)
Aguille Dibona - Alpy Delfinackie Visite Obligatorie 6a+
Ganek - Tatry Wysokie Filar V+
Łomnica - Tatry Wysokie Droga Motyki V
Mönch - Alpy Berneńskie Nollen Rute D
Les Droites - Alpy Ginat TD+, V (1.000m)
Monte Colodri - Sarca - Arco Via Barbara 6b (300m)
Mnich - Rybiego Potoku - Tatry Wysokie Alabama VIII-
Kazalnica Mięguszowiecka - Rybiego Potoku - Tatry Wysokie Długosz (VI+, A1), VIII
Kazalnica Mięguszowiecka - Morskie Oko - Tatry Wysokie Droga na Hell VI
Mont Blanc du Tacul - Mont Blanc - Alpy Filar Gervasuttiego VI
Petit Dru - Mont Blanc - Alpy Directe Americaine VII-
Pointe Lachenal - Mont Blanc - Alpy Voie Classique 6b
Aiguille de Peigne - Mont Blanc - Alpy Voie Vaucher 6a
Aiguille du Midi - Mont Blanc - Alpy Voie Rebuffat 6a
Aiguille de Blaitierre - Mont Blanc - Alpy Mobutu et Bouche Cousue 6c
Mont Blanc - Mont Blanc - Alpy Brenva IV
Tępa - Mięguszowiecka - Tatry Wysokie Lewa strona filara Galfy'ego VI
- - North Ghost - Canadian Rockies Blind Date M8+ WI6+
- - Janówek (DT) Bezdech D8
- - Janówek (DT) Psychoszpara D8
Pointe Lachenal - Mont Blanc - Alpy Voie Contamine 6b
Zadni Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Filar Staszla V
Młynarzowe Widły - Ciężka - Tatry Wysokie Lodospad Młynarzowe Widły WI3/II
Pośredni Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Żebro Rzepeckich III
Skrajny Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Środkowe Żebro IV
Zadni Kościelec - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Droga Patrzykonta V
Zamarła Turnia - Pięciu Stawów Polskich - Tatry Wysokie Droga Motyki V
Mnich - Rybiego Potoku - Tatry Wysokie Międzymiastowa VI / VI
Młynarzowe Widły - Ciężka - Tatry Wysokie Droga Skłodowskiego V
Próg Doliny Ciężkiej - Białej Wody - Tatry Wysokie Ciężki Lodospad WI3-4 /II
Aiguille Croux - Alpy Voie Ottoz 5c
Aiguilles de Chamonix - Alpy Tour Verte 6a
Tour Verte - Alpy (Aiguilles de Chamonix) Le Piège 6a
Première pointe des Nantillons - Alpy (Aiguilles de Chamonix) Amazonia 6a
Tour Verte - Alpy (Aiguilles de Chamonix) Le pont des soupirs 6a
Première pointe des Nantillons - Alpy (Aiguilles de Chamonix) Bienvenue au Georges V 6a
Mont Blanc - Val Veny - Alpy Peuterey Integral TD
Chacraraju - Llanganuco - Cordillera Blanca Jaeger Route ED
Świnica - Gąsienicowa - Tatry Wysokie WHP 33 IV-
Kocioł Kościelcowy - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Droga Kochańczyka II
Czuba nad Karbem - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Droga Potoczka III
Monstrum - Machov Popolejzák 6A
Monstrum - Machov Prolejzák 6A
Meloun - Machov Rozlejzací 3
Meloun - Machov Paklíčův Sen 5C
Kalcytowa - Stokówka Kalcytowa płytka V
Kalcytowa - Stokówka Pazing V
Kalcytowa - Stokówka Mania łykania IV
Mała zachodnia - Stokówka Zacięcie stokówki V+
Połoga - Stokówka Po schodach do nieba III
Ściana z obrywem - Stokówka Złośnica IV
Kalcytowa - Stokówka Logika kierownika IV
Kalcytowa - Stokówka Święta Brzózka IV
Mała zachodnia - Stokówka Akcja ring V+
Połoga - Stokówka Diagonalka IV+
Połoga - Stokówka Bezmyślność V
Połoga - Stokówka Leśna rodzinka III+
Połoga - Stokówka Wujek dobra rada IV
Góra Apteka / Białe ściany - Podlesice Bardzo lewa piątka V+
Góra Apteka / Białe ściany - Podlesice Prawy filar IV
Góra Apteka / Białe ściany - Podlesice Lewa piątka V+
Mont Blanc - Val Veny - Alpy Centralny Filar Freney ED
Aiguille de Blaitierre - Alpy Droga japońska ED
Skrajny Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Środkowe Żeberko całość IV (poszłyśmy
Laliderer Spitz - Karwendel "Herzogkante" (Nordkante) V-
Laliderer Spitz - Karwendel "Herzogkante" (Nordkante) V-
Kozi Wierch - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Filar Leporowskiego V
Laliderer Spitz - Karwendel "Herzogkante" (Nordkante) V -
Laliderer Spitz - Karwendel Herzogkante (Nordkante) V -
Maliovica - Riła i Piryn Nasko VI
Schelda - Kaukaz Nowa droga na przełęcz pomiędzy Scheldą Centralną a Pikiem Aristowa VB
Kazalnica Mięguszowiecka - Rybiego Potoku - Tatry Wysokie DAG VI A0
Szchelda Centralna - Kaukaz Nowa droga "Przez Łopatę" V B
Szchelda Centralna - Kaukaz Przez Łopatę - nowa droga VB
Painted Bowl - Oak Valey - Red Rock (USA) Eagle Dance 5.10c
Wielki Ogród (Wielka Teriańska Turnia) - Hlińska - Tatry Wysokie Kurtyka WI 4
Wielka Buczynowa Turnia - Pańszczyca - Tatry Wysokie Pańszczyzna IV
Młynarczyk - Białej Wody - Tatry Wysokie Kowalewski-Pałucha VI
Pusta Straż - Białej Wody - Tatry Wysokie La Traviata V
Eagle Wall - Oak Valey - Red Rock (USA) Eagle Dance 5.10c
Liliowe - Suchej Wody - Tatry Wysokie WHP 4 II
Mały Kieżmarski - Kieżmarska - Tatry Wysokie Filar Grosza III
Galeria Gankowa - Ciężka - Tatry Wysokie Droga Studnicki VI
Uszba Południowa - Guliczala - Kaukaz, Swanetia droga Gabriela 5B (ros. ~TD alpejs
Ostatnia - Dolina Szklarki - Jura Krakowsko-Częstochowska Domowe Przedszkole IV
Ostatnia - Dolina Szklarki - Jura Krakowsko-Częstochowska Myrzębiaki IV
Ostatnia - Dolina Szklarki - Jura Krakowsko-Częstochowska Free Tibet IV
Filarek Bularza - Dolina Szklarki - Jura Krakowsko-Częstochowska Dokładka IV
Kończysta - Batyżowiecka - Tatry Wysokie Od batyżowieckiego stawu do góry granią do szczytu 0
Mięguszowiecki Szczyt Czarny - Tatry Wysokie od strony przełęczy I
Mięguszowiecki Szczyt Wielki - Hińczowa - Tatry Wysokie południowa strona 0 -I
Batyżowiecki - Batyżowiecka - Tatry Wysokie Puskasa I-II
Żłobisty - Złomisk - Tatry Wysokie Wschodnia ściana III
Kaczy - Batyżowiecka - Tatry Wysokie południowa ściana II
Trawers z rumanowego szczytu do żłobistego - Złomisk - Tatry Wysokie teawers I-II
Czarny - Dzika - Tatry Wysokie Papirusowa drabina 0
Mnich/Zadni Mnich - Tatry Wysokie Przez płytę/zachodnia grań II /II-III
Żabi mnich/Żabia lalka - Tatry Wysokie południowa grań/od przełęczy przy żabiej lalce I/II
Skjelettinden - Masyw Blatinden, Uloya, Norwegia Trójka - Max (The Three Max) M5
Skelettinden - Masyw Blattinden, Uloya, Norwegia Trójka Max M5
Skalny Mur - Dolina Kobylańska - Jura Krakowsko-Częstochowska Lewoskos IV
Skalny Mur - Dolina Kobylańska - Jura Krakowsko-Częstochowska Upadki chodzą po ludziach IV
Skalny Mur - Dolina Kobylańska - Jura Krakowsko-Częstochowska Imaginoskop V
Skalny Mur - Dolina Kobylańska - Jura Krakowsko-Częstochowska Ponura ryska V
Skalny Mur - Dolina Kobylańska - Jura Krakowsko-Częstochowska Ponury komin IV
Lotniki - Dolina Kobylańska - Jura Krakowsko-Częstochowska Kinder niespodzianka IV
Kościelec - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Droga Kajki 6
Kościelec - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Droga Byczkowskiego 5
Kościelec - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Sprężyna 6-
Mt. Rainier - - - Washington, USA Kautz Ice Cliff V
Jastrzębia Turnia - Dolina Kobylańska - Jura Krakowsko-Częstochowska Na wschód od Miksera IV
Dziurawa Turnia - Dolina Kobylańska - Jura Krakowsko-Częstochowska Paskuda IV
Szeroka Turnia - Dolina Kobylańska - Jura Krakowsko-Częstochowska Na wschód od Miksera IV
Nosorożec - Grochowiec Wielki - Jura Krakowsko-Częstochowska Kruche szczęście VI.2
Turnia Kukuczki - Mirów - Jura Krakowsko-Częstochowska Tygrysie napieraj V
Turnia Kukuczki - Mirów - Jura Krakowsko-Częstochowska Glebogryzarka V
Turnia Kukuczki - Mirów - Jura Krakowsko-Częstochowska Rusałka na nafcie VI
Turnia Kukuczki - Mirów - Jura Krakowsko-Częstochowska Ostatnia działka VI
Turnia Kukuczki - Mirów - Jura Krakowsko-Częstochowska Tydzień na działce V/V
Turnia Kukuczi - Mirów - Jura Krakowsko-Częstochowska Tydzień na działce V/
Brzuch Buddy - Góra Kołoczek - Jura Krakowsko-Częstochowska Scooby Doo V-
Brzuch Buddy - Góra Kołoczek - Jura Krakowsko-Częstochowska Parszywa dwunastka IV
Brzuch Buddy - Góra Kołoczek - Jura Krakowsko-Częstochowska Bolek i Lolek IV
Szeroka Grań - Góra Zborów - Jura Krakowsko-Częstochowska Czara V-
Mały Cyrk - Mirów - Jura Krakowsko-Częstochowska EB V
Bukowy Filar - Dolina Szklarki - Jura Krakowsko-Częstochowska Mistrzowie paździerza V-
Sokolik - Dolina Szklarki - Jura Krakowsko-Częstochowska Kaczka z jabłkami IV
Ruda - Dolina Szklarki - Jura Krakowsko-Częstochowska Rude jest piękne IV
Pielgrzym - Góry Sokole Ania Kropelka 6.1
Pielgrzym - Góry Sokole Pielgrzymi Tybetu 6
Góra Biakło - Olsztyn Bólwiszon 6
Bieduniowa Skała - Dolina Wiercicy - Jura Krakowsko-Częstochowska Biedruniowe trole 6
Bieduniowa Skała - Dolina Wiercicy - Jura Krakowsko-Częstochowska Pythong Extreme Club 6.2
Bieduniowa Skała - Dolina Wiercicy - Jura Krakowsko-Częstochowska Bobo 6
Fleischbank - Wilder Kaiser Via Classica 5
Świnica - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Północny Filar III
Mięguszowiecki Szczyt Wielki - Rybiego Potoku - Tatry Wysokie Klasyczna III
Łomnica - Małej Zimnej Wody - Tatry Wysokie Droga Puškaša V
Totenkirchl - Wilder Kiser Stripsen-Zahn 6-
Treffauer - Wilder Kiser König der Löwen 5
Wołowa Turnia - Dolina Mięguszowiecka - Tatry Wysokie Štáflovka V
Wołowa Turnia - Mięguszowiecka - Tatry Wysokie Droga Puškáša VI
Wołowa Turnia - Mięguszowiecka - Tatry Wysokie Droga Stanisławskiego V
Próg Mnichowy - Rybiego Potoku - Tatry Wysokie Rysa Strzelskiego 5
Tępa - Mięguszowiecka - Tatry Wysokie Żebro Puškáša III
Tępa - Mięguszowiecka - Tatry Wysokie Banan extra M5
Cubryna - Rybiego Potoku - Tatry Wysokie Lewy Filar V
Veliki Cuk - Paklenica Sjeverno Rebro V-
Veliki Cuk - Pakleniaca Kanjonski IV
Łabajowa - Dolina Będkowska - Jura Krakowsko-Częstochowska Ja wiedziałem, że tak będzie IV
Łabajowa - Dolina Będkowska - Jura Krakowsko-Częstochowska Jęki królika IV
Mnich - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie Sprężyna VII-
Kazalnica Mięguszowiecka - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie Schody do Nieba VI
Mięguszowiecki Szczyt Wielki / Czołówka - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie Szare Zacięcie VI
Sokolik Mały - Góry Sokole Małpia Ścianka VI.1
Baba - Góry Sokole Kurtykówka VI
Krzyżna Strażnica - Góry Sokole Kto się boi ten nie stoi VI
Michały - Góry Sokole Z kamyczka wprost V
Michały - Góry Sokole Ścianka Nowaczyka VI
Michały - Góry Sokole Michał ledwo dychał VI
Jastrzębia Turnia - Góry Sokole Wielkie Zacięcie wariant na wierzchołek V- (trad)
Jastrzębia Turnia - Góry Sokole Płyta Kurczaba VI
Jastrzębia Turnia - Góry Sokole Efekt Uboczny VI
Krzywa Turnia - Góry Sokole O la va VI.1
Zamkowe Skały - Góry Sokole Rozpoczęcie sezonu VI
Baba - Góry Sokole Krwawa Rączka V
Sokolik Mały - Góry Sokole Wachowicz VI
Ścianki - Góry Sokole Zacięcie Brysia VI
Malinowa - Góry Sokole W górę ptaki VI /VI.1
Skalny Most - Góry Sokole Szare zacięcie VI
Sokolik Mały - Góry Sokole Przez nyżę VI
Skały Zegarowe - Smoleń - Jura Krakowsko-Częstochowska W lewo, w lewo łosiu! 6
Skały Zegarowe - Smoleń - Jura Krakowsko-Częstochowska Życie na Saturnie 6.2-
Skały Zegarowe - Smoleń - Jura Krakowsko-Częstochowska Teoria strun 6.1
Skały Zegarowe - Smoleń - Jura Krakowsko-Częstochowska Ucieczka spod młota 6.2-
Wyjście na Żabią przełęcz zjazd do połowy żlebu na strone polską, trawers (półką która jest w szczycie) do kotła pod rysami i atak na Nizne rysy - Tatry Wys Maraton Taternika 0 - II
Brzuch Buddy - Góra Kołoczek - Jura Krakowsko-Częstochowska Brzuszki Buddy V
Młynarz - Góra Zborów - Jura Krakowsko-Częstochowska Młynarzowa piątka V
Długa Grań - Góra Zborów - Jura Krakowsko-Częstochowska Popisówka V
Apteka - Podlesice - Jura Krakowsko-Częstochowska Lewa Kaskada IV
Turnia kursantów - Rzędkowice - Jura Krakowsko-Częstochowska Nic o nas bez nas IV
Pośrednia turnia - Rzędkowice - Jura Krakowsko-Częstochowska Czarny komin IV
Góra Apteka - Białe Ściany - Podlesice - Jura Krakowsko-Częstochowska Bardzo lewa piątka V+
Góra Apteka - Białe Ściany - Podlesice - Jura Krakowsko-Częstochowska Lewa piątka V+
Góra Apteka - Białe Ściany - Podlesice - Jura Krakowsko-Częstochowska Prawy filar IV
Kocioł Kazalnicy Mięguszowieckiej - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie Hobrzański - Sułowski M7
Tępa - Dolina Mięguszowiecka - Tatry Wysokie Banan Extra M5
Grzęda Mięguszowieckiego Szczytu Wielkiego - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie Loteryjka M6, WI3
Grzęda Mięguszowieckiego Szczytu Wielkiego - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie Sałyga - Berbeka M5
Kocioł Kazalnicy Mięguszowieckiej - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie Orzeł z Epiru M6
Monte Colodri - Dolina Sarca - Arco Marino Stenico VII / R1/II
Monte Brento - Dolina Sarca - Arco Dreams of Infinity VII
Parete Zebrata - Dolina Sarca - Arco El Zugo 6b
Coste dell' Anglone - Dolina Sarca - Arco Cuore D'Oro VI
Kieżmarski Szczyt - Dolina Skalnata - Tatry Wysokie Wielkie Zacięcie VI
Łomnica - Dolina Pięciu Stawów Spiskich - Tatry Wysokie Hokejka VII-
Wołowa Turnia - Dolina Mieguszowiecka / Żabia Dolina - Tatry Wysokie Filar Puszkasza VI
Wołowa Turnia - Dolina Mieguszowiecka / Żabia Dolina - Tatry Wysokie Estok-Janiga VII-
Wołowa Turnia - Dolina Mieguszowiecka / Żabia Dolina - Tatry Wysokie Moribundus VII-
Wołowa Turnia - Dolina Mieguszowiecka / Żabia Dolina - Tatry Wysokie Droga Stanisławskiego V
Galeria Osterwy - Dolina Mięguszowiecka - Tatry Wysokie Droga Dzieżki VII-
Zamarła Turnia - Dolina Pięciu Stawów Polskich - Tatry Wysokie Festiwal Granitu V
Zamarła Turnia - Dolina Pięciu Stawów Polskich - Tatry Wysokie Droga Motyki V
Cinque Torri - Dolomity Armida VI
Monte Colodri - Dolina Sarca - Arco Aspettando Martino 5c
Monte Colodri - Dolina Sarca - Arco Barbara VI
Pian dela Paia - Dolina Sarca - Arco Nikotyna 6c
Cima Alle Coste - Dolina Sarca - Arco Amici Del Sottobosco 6a
Piccolo Dain - Dolina Sarca - Arco Amazonia 5c
Coste dell Anglone - Dolina Sarca - Arco Scaloni Reversi A1
Lodospad - Białej Wody - Tatry Wysokie Mrozekov WI3
Lodospad - Białej Wody - Tatry Wysokie Kaskady WI3
Kocioł Kazalnicy Mięguszowieckiej - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie Cień Wielkiej Góry M6
Kocioł Kazalnicy Mięguszowieckiej - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie Sprężyna M7/7
Tete de la Maye - Alpy Delfinatu Le Gay Pied AD , 5a
Tete de la Maye - Alpy Delfinatu Pujolidal 5c
Aiguille Dibona - Alpy Delfinatu Visite Obligatoire TD , 6a
Aiguille Orientale Du Soreiller - Alpy Delfinatu Polka du Pilier Voltigeur TD, 6b
Tete Du Rouget - Alpy Delfinatu Version Originale 6a
Próg Mnichowy - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie Rysa Strzelskiego M5
Bula pod Bańdziochem - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie Bladym Świtem M6
Lodospad - Białej Wody - Tatry Wysokie Adin Usmev WI3
Kocioł Kościelcowy - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Kliś M5
Mnich - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie Międzymiastowa VI
Mnich - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie Kant Klasyczny V
Mnich - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie Zemsta Wacława i Wacław spituje VII
Kopa Spadowa (filar) - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie Skłodowski VI-
Veliki Cuk - Paklenica Gyps fulvus 6b
Anica Kuk / Stup - Paklenica Saleski (Szaleszki) 5a/b
Anica Kuk / Stup - Paklenica Trik 5a
Anica Kuk / Stup - Paklenica Brid za veliki cekić 5b
Veliki Cuk - Paklenica Centralni kamin 5a
Anica Kuk - Paklenica Mosoraski 5c
Anica Kuk - Paklenica Velebitaski 6a
Anica Kuk / Stup - Paklenica Pero / Domazalski 5c / 6a
Szarpane Turnie - Dolina Złomisk - Tatry Wysokie Hrana Platni VI
Szarpane Turnie - Dolina Złomisk - Tatry Wysokie Droga Motyki V
Smoczy Szczyt - Dolina Złomisk - Tatry Wysokie Flinstonovci a Drak (Flinstonowie i smok) IV
Szarpane Turnie - Dolina Złomisk - Tatry Wysokie Plskova cesta VI
Skrajny Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Prawe żebro IV
Wierch pod fajki - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Żebro Czecha V
Czuba nad Karbem - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Droga Potoczka III
Kościelec - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Grań Kościelca II
Skrajny Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Środkowe Żebro IV
Zadni Kościelec - Gąsienicowa - Tatry Wysokie 100 WHP IV
Kościelec - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Droga Stanisławskiego V-
Zadni Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Filar Staszla V
Mnich - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie Droga Orłowskiego V-
Mnich - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie Droga klasyczna IV
Turnia Kukuczki - Mirów - Jura Krakowsko-Częstochowska Spacer na działce IV
Skała z Grotą - Mirów - Jura Krakowsko-Częstochowska Prostowanie trawersu IV
Okiennik - Rzędkowice - Jura Krakowsko-Częstochowska Komin małżeński IV/IV
Mnich - Rybiego Potoku - Tatry Wysokie / MOK Kombinacja "Seven Up" i "Fereński" VII
Mnich - Rybiego Potoku - Tatry Wysokie Kombinacja "Seven Up" i "Fereński" VII
Mnich - Tatry Wysokie Kombinacja Seven Up i Fereński VII
Mięguszowiecki Szczyt Wielki / Czołówka - Rybiego Potoku - Tatry Wysokie Grey Stone VII
Cubryna - Tatry Wysokie grań od zachodu Abgarowicza do Hińczowej I,II
Kozi Wierch - HG - Tatry Wysokie Rysa Zaruskiego I,II
Czuba nad Karbem - HG - Tatry Wysokie Potoczek III
Skrajny Granat - HG - Tatry Wysokie Środkowe żebro III
Skrajny Granat - HG - Tatry Wysokie Prawe żebro IV
Zadni Kościelec - HG - Tatry Wysokie Setka IV
Kościelec - HG - Tatry Wysokie Grań Kościelców II
Zadni Granat - HG - Tatry Wysokie Filar Staszla IV/V
Zamarła Turnia - Pięciu Stawów Polskich - Tatry Wysokie Motyka V
Kościelec - HG - Tatry Wysokie Byczkowski V/VI-
Mont Blanc du Tacul - Masyw Mont Blanc Filar Gervasuttiego TD, V /6a
Eperon des Cosmiques - Masyw Mont Blanc Droga Rebuffata D , V /6a
Pointe Lachenal - Masyw Mont Blanc Harold et Maud TD , 6a
Aiguille du Midi - Masyw Mont Blanc droga Rebuffata TD, 6a z wariantem 6
Premiere Pointe des Nantillons - Envers des Aiguilles - Masyw Mont Blanc Guy - Anne L'insolite TD , 6a
Tour Rouge - Envers des Aiguilles - Masyw Mont Blanc Marchand de Sable TD , 6a
Aiguille du Peigne - Plan de l'Aiguille - Masyw Mont Blanc Arete des Papillons D, V /6a
Aiguille du Peigne - Plan de l' Aiguille - Masyw Mont Blanc Contamine - Vaucher TD, 6a
Barre des Écrins - Alpy Delfinatu Południowy Filar TD-, IV, 5c, P3, 130
Barre Noire - Alpy Delfinackie Południowy filar TD-, IV, 6a, P3, 450
Eichorn's Pinnacle - Yosemite West Pillar Direct 5.10b
Windy Point Tunnel - Iron Goat Ready Set Bolt M10
Zegarowa Turnia - Jura Krakowsko-Częstochowska Wędka Czoka VI
Kościelcowa Grzęda - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Płyta Lerskiego II
Świnica - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Filar Świnicy IV
Grań - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Świnica - Mylna Przełęcz III
Kościelec - Gąsienicowa - Tatry Wysokie 114 V-
Zadni Kościelec - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Setka IV
Lodowa Kopa (Maly Ladovy Stit) - Małej Zimnej Wody - Tatry Wysokie Droga ku słońcu (Cesta k slnku) V
Mały Lodowy Szczyt (Siroka veza) - Dolina Staroleśna - Tatry Wysokie Droga Motyki V
Galeria Gankowa - Ciężka - Tatry Wysokie Pająki Lewe VI /VII-
Galeria Gankowa - Ciężka - Tatry Wysokie Komin Łapińskiego i Paszuchy VII-
Galeria Gankowa - Ciężka - Tatry Wysokie Filar Centralny VII
Galeria Gankowa - Ciężka - Tatry Wysokie Orłowski VI/VI
Orage d'Étoiles - Ailefroide - Alpy Delfinatu Rivière Kwaï 5c, 500m
Fissure - Ailefroide - Alpy Delfinatu Snoopy directe 6b, 300m
Orage d'Étoiles - Ailefroide - Alpy Delfinatu Rivière Kwaï 6b, 300m
Kieżmarski Szczyt - Tatry Wysokie Płyty Kriššáka 5
Łomnica - Tatry Wysokie Stanisławski 5
Tour Rouge - Envers des Aiguilles - Masyw Mont Blanc Marchand de Sable TD , 6a
Aiguille du Peigne - Plan de l' Aiguille - Masyw Mont Blanc Contamine - Vaucher TD, 6a (VI )
Kościelec - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Grań Kościelca PLYTA LARSKIEGO, ZJAZD GNOIKA III
Skrajny Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Prawe żebro , ZJAZD ŚCIANĄ V
Kościelec - Gąsienicowa - Tatry Wysokie Droga Byczkowskiego, ZJAZD LOBBY INSTRUKTORSKIE V
Szarpane Turnie - Tatry Wysokie KOMIN KOMARNICKICH, GRAŃ III
Galeria Osterwy - Tatry Wysokie PAVLIN-KRACALIK V
Łomnica zachodnia ściana - Tatry Wysokie Birkenmajer V
Łomnica zachodnia ściana - Tatry Wysokie Birkenmajer V
Łomnica zachodnia ściana - Tatry Wysokie Birkenmajer V
Monte Agner - Val di San Lucano - Dolomity Spigolo Nord VI-
Mnich - Morskie Oko - Tatry Wysokie Międzymiastowa VI
Kopa Spadowa (filar) - Morskie Oko - Tatry Wysokie Skłodowski V
Kościelec - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie Prawy Dziędzielewicz VI
Żłobisty, Rumanowy, Ganek, Wysoka, Ciężki Szczyt, Rysy, Wołowa Turnia, ŻTM, Mięguszowiecki Szczyt Czarny - Białej Wody, Złomisk, Mięguszowiecka, Rybiego Potoku - Tatry Wysokie Grań Główna Tatr od Wschodnich Żelaznych Wrót do przełęczy pod Chłopkiem IV
Rózne - Rózne - Tatry Grań Główna Tatr VI
Tatry - Tatry - Tatry Wysokie Grań Główna Tatr V-
Gerlach, zachodnia ściana - Batyżowiecka - Tatry Wysokie Droga Kurczaba VI-
Kotłowy - Batyżowiecka - Tatry Wysokie Filar Motyli V/VI (?)
Galeria Osterwy - Tatry Wysokie Pavlín – Kváčalík V /VI
Aiguille du Peigne - Alpy Contamine-Vaucher 6a
Eldorado - Grimsel - Alpy Septumania 6a
Gerlach - Batyżowiecka - Tatry Brneńska Cesta VI
Mały Lodowy Szczyt - Staroleśna - Tatry Czereśniowy Filar (Čerešňový pilier) V
Wielicka Baszta - Wielicka - Tatry Galfy-Urbanovic V /VI-
Pointe d'Orient - Alpy Magie d'Orient 6a