Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Przejścia

Data Droga Zespół  
2017-03-13 Kombinacja (Bula pod Bandziochem - Tatry Wysokie / MOK) ferdzia, Paweł
2017-03-12 wesołej zabawy (Próg Mnichowy - Tatry Wysokie / MOK) ferdzia, Krzysiek, Paweł
2017-03-11 Kuluar Kurtyki (Próg Mnichowy - Morskie Oko - Tatry Wysokie) ferdzia, Krzysiek, Paweł
2017-03-04 Kuluar Kurtyki (Próg Mnichowy - Tatry Wysokie / MOK) bysiek, Maciej Tertelis, UKA
2017-03-04 Zetka (Turnia Zwornikowa - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie / MOK) Ewka, Gosia
2017-03-03 Stanisławski (Wysoka - Białej Wody - Tatry Wysokie) Chmiel, Paweł Strzelecki
2017-02-26 Prawe Żebro (Granaty - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Tristessa, Wojciech Grochowski, Gosia
2017-02-25 WHP 33 (Świnica - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) PawelKeciek, Adam Kawula (KWK)
2017-02-19 Kaskady (Lodospad - Białej Wody - Tatry Wysokie) WlodekK, Magdalena Leo, Kasia Rzycka
2017-02-18 Ciężki lodospad (Próg Doliny Ciężkiej - Dolina Białej Wody - Tatry) Maciej, Rafał Piasecki
2017-02-18 Filar Kopy Spadowej (Kopa Spadowa - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) Piotr Kowalczyk , Grisza
2017-02-14 Banan Extra (Tępa - Dolina Mięguszowiecka - Tatry Wysokie) Ajna, Maksymilian Kulesza, Cola
2017-02-13 Motyka (Wysoka - Rumanowa Dolinka - Tatry Wysokie) Ajna, Cola, Maksymilian Kulesza
2017-02-10 Zahradky (Sławkowski Szczyt - Staroleśna - Tatry) Maciej, Rafał Piasecki
2017-02-09 Veverkov (Sławkowski Szczyt - Staroleśna - Tatry) Maciej, Rafał Piasecki
2017-02-05 Żebro Puškáša (Tępa - Mięguszowiecka - Tatry Wysokie) Gosia, Marta Szycman, wharchut
2017-02-05 Banan (Tępa - Dolina Zomisk - Tatry Wysokie) WlodekK, Magdalena Leo
2017-02-05 Lewą częścią południowo - zachodniej ściany (Mała Buczynowa Turnia - Dolina Buczynowa - Tatry Wysokie) Piotr Kowalczyk , Ewka
2017-02-05 Żebro Galfy'ego (Tępa - Złomisk - Tatry Wysokie ) Tristessa, Monika Molenda, Wojciech Grochowski
2017-02-04 Motyka (Vysoka - Dolina Rumanowa - Tatry Wysokie) WlodekK, Magdalena Leo
2017-02-03 Mrozekow (czerwona skałka - dolina białej wody - Tatry Wysokie) ferdzia, Krzysiek
2017-01-31 Środkowe Żebro (Zacięcie Kusiona) (Skrajny Granat - Tatry Wysokie) ferdzia, Micha|, Krzysiek
2017-01-29 Północny filar (Świnica - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Paweł, Maciek
2017-01-29 Direttisima (Mięguszowiecki Szczyt Wielki - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) Piotr Kowalczyk , Ewka
2017-01-29 Droga Motyki (Wysoka - Rumanowa - Tatry Wysokie) Wojciech Traczyk, Dominik Cysewski, Paweł Tkocz
2017-01-29 Motyka (Wysoka - Mięguszowiecka - Tatry Wysokie) Dominik Cysewski, Wojciech Traczyk, Paweł Tkocz
2017-01-29 Kaskady (Lodospad - Dolina Białej Wody - Tatry) duszka, Michał Liebrecht
2017-01-29 Adin Úsmev (Czerwonej Skałka - Dolina Białej Wody - Tatry) Grisza, (Gregor)
2017-01-28 Kochańczyk (Kocioł Kościelcowy - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Marcin Kuś , Piosie
2017-01-28 Kuluar Kurtyki (Próg Dolinki za Mnichem - Dolina Rybiego Potoku - Tatry) PawelPablo, Eryk Filimon
2017-01-28 Adin Úsmev (Czerwonej Skałka - Dolina Białej Wody - Tatry) duszka, Michał Liebrecht
2017-01-28 Kaczy Lodospad (Hviezdoslavov Ľadopád) (Próg Doliny Kaczej - Białej Wody - Tatry Wysokie) (Gregor), Grisza
2017-01-28 Kliś (Kocioł Kościelcowy - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Paweł, Maciek
2017-01-28 Kochańczyk (Kocioł Kościelcowy - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Paweł, Maciek
2017-01-27 Bocek/Puskas - warianty (Rzeżuchowe Turnie - Jagnięca (Cervena) Dolina - Tatry Wysokie) WlodekK, Magda Leo
2017-01-27 Droga Motyki (Wysoka - Rumanowa - Tatry Wysokie) Grisza, (Gregor)
2017-01-25 Droga Potoczka (Czuba nad Karbem - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Radosław Zawiliński, Jastrząb
2017-01-24 Kliś (Kocioł Kościelcowy - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Radosław Zawiliński, Jastrząb, Marek Mamzerowski
2017-01-24 Kliś (Kocioł Kościelcowy - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) ferdzia, Micha|
2017-01-23 Kuluar Kurtyki (Próg Mnichowy - Morskie Oko - Tatry Wysokie) WlodekK, Magdalena Leo
2017-01-23 Żebro Potoczka (Czuba nad Karbem - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) ferdzia, Micha|
2017-01-22 Prawe żebro , ZJAZD ŚCIANĄ (Skrajny Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Radosław Zawiliński, Jastrząb
2017-01-22 Kochańczyk (Kocioł Kościelcowy - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) ferdzia, Micha|
2017-01-21 Środkowe Żebro (Zacięcie Kusiona) (Skrajny Granat - Tatry Wysokie) Radosław Zawiliński, Kacperzaw, Marek Mamzerowski
2017-01-21 Poziomkowa Droga (Próg WCK - Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) Gosia, Marta Szycman
2017-01-15 Zacięcie Robakiewicza (Mnich - Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) Gosia, Wojciech Grochowski
2017-01-02 Depresja Sawickiego (Kaczy Mnich - Białej Wody - Tatry Wysokie) Piotr Kowalczyk , Gosia
2016-12-30 KW (Osterwa - Dolina Złomisk - Tatry Wysokie) Tristessa, Monika Molenda
2016-12-29 Ślimak (Osterwa - Mięguszowiecka - Tatry Wysokie) Gosia, Maciej Kątek
2016-12-20 Filar - droga Szczepańskich WC 112 (Zadnia Bednarzowa Turnia - Hlińska - Tatry Wysokie) Kajman, Gosia
2016-12-18 Droga Potoczka (Czuba nad Karbem - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Grisza, (Gregor)
2016-12-17 Mazik-Tokarzewski (Wielka Turnia - Małej Łąki - Tatry Zachodnie) Piotr Kowalczyk , Gosia, Ewka
2016-12-17 Filar Staszla (Zadni Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Grisza, (Gregor)
2016-12-16 Korosadowicz (Kazalnica - Dolina Rybiego Potoku - Tatry) lukalew, Jarek Zdanowicz (niezrzeszony)
2016-12-11 Orizonti Dolomitici (Piccolo Dain - Dolina Sarca - Arco) bysiek, siwa, Aleksander Suchanowski
2016-12-11 Talon na balon (Turnia Zwornikowa - Morskie Oko - Tatry Wysokie) Piotr Kowalczyk , Gosia
2016-12-10 Droga Blondyna (Bula pod Bandziochem - Tatry Wysokie / MOK) Ewka, Michał N.
2016-12-10 Bladym Świtem (Bula pod Bańdziochem - Morskie Oko - Tatry Wysokie) Piotr Kowalczyk , Gosia
2016-12-07 Therion (- - Tatry) olorin
2016-11-12 Środkowe Żebro (Skrajny Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Grisza, (Gregor)
2016-11-11 Buczynowa Straznica od wschodu (tzw. Rampą) (Buczynowa Strażnica - Dolina Buczynowa - Tatry Wysokie) Piotr Kowalczyk , Mariusz Kowalczyk
2016-10-31 Filar Staszla (Skrajny Granat - Tatry Wysokie) Piotr Kowalczyk , Ewka
2016-10-31 South West Ridge (Ama Dablam - Khumbu - Himalaje) WlodekK, Magdalena Leo, Henryk Dłużewski
2016-10-30 Prawe Zeberko (Pośredni Granat - Tatry Wysokie) Piotr Kowalczyk , Ewka
2016-10-11 Mosoraški (Anića Kuk - Paklenica) Gosia, Łukasz Żukowski, Kacper Wasilewski
2016-10-02 Środkowe żebro (Skrajny Granat - Ha - Tatry Wysokie) Paweł, Maciek
2016-10-02 Lewi Wrześniacy (Zamarła Turnia - Dolina Pięciu Stawów Polskich - Tatry Wysokie) Radosław Zawiliński, Józef Luma
2016-10-01 Metallica (Mnich - Rybiego Potoku - Tatry) jajanek, Paweł Bednarz
2016-10-01 Setka (Zadni Kościelec - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Paweł, Maciek
2016-10-01 Droga Motyki (Zamarła Turnia - Pięciu Stawów Polskich - Tatry Wysokie) Radosław Zawiliński, Józef Luma
2016-10-01 Klasyczna (Zamarła Turnia - Tatry Wysokie) Radosław Zawiliński, Józef Luma
2016-09-30 Droga Motyki (Zamarła Turnia - Dolina Pięciu Stawów Polskich - Tatry Wysokie) Marcin Kuś , Piosie
2016-09-26 It's Finished (Daff Dome - Tuolumne Meadows) Wojciech Traczyk
2016-09-23 Via Trento (Parete Zebrata - Dolina Sarca - Arco) bysiek, siwa, Aleksander Suchanowski
2016-09-22 Super Slacker's Highway (Pat and Jack Pinnacle - Yosemite) Wojciech Traczyk, Justyna Jaworska
2016-09-21 Via normale (Torre Quarta Bassa Alta, Cinque Torri - Dolomity) bysiek, siwa, Aleksander Suchanowski
2016-09-20 Regular Route (Higher Cathedral Spire - Yosemite) Wojciech Traczyk, Justyna Jaworska
2016-09-20 Droga przewodników (Torre Grande, Cinque Torri - Dolomity) bysiek, siwa, Aleksander Suchanowski
2016-09-17 Przez Basteję (Krzyżna Skała - Góry Sokole) Radosław Zawiliński, Joanna Podwójci
2016-09-17 Filar Krzyżnej Skały (Krzyżna Skała - Góry Sokole) Radosław Zawiliński, Joanna Podwójci
2016-09-15 East Buttress (Middle Cathedral Rock - Yosemite) Wojciech Traczyk, Justyna Jaworska
2016-09-14 Droga Orłowskiego (Galeria Gankowa - Ciężka - Tatry Wysokie) Gosia, Maksymilian Kulesza
2016-09-13 Droga Łapińskiego-Paszuchy (Galeria Gankowa - Ciężka - Tatry Wysokie) Gosia, Maksymilian Kulesza
2016-09-13 Goodrich Pinnacle (Glacier Point Apron - Yosemite) Wojciech Traczyk, Justyna Jaworska
2016-09-12 Final Cut (Galeria Gankowa - Ciężka - Tatry Wysokie) Gosia, Maksymilian Kulesza
2016-09-12 After Six (Manure Pile Buttress - Yosemite) Wojciech Traczyk, Justyna Jaworska
2016-09-11 Filar Motyli (Kotłowy - Batyżowiecka - Tatry Wysokie) Natalia Kulesza, Agnieszka Adamczyk
2016-09-11 Czereśniowy Filar (Čerešňový pilier) (Mały Lodowy Szczyt - Staroleśna - Tatry) Paweł Strzelecki, miko
2016-09-11 24 Karat (Daff Dome - Tuolumne Meadows) Wojciech Traczyk, Justyna Jaworska
2016-09-10 E Ridge / Wschodnia Grań (Żabi Koń - Dolina Mieguszowiecka / Żabia Dolina - Tatry Wysokie) WlodekK, Magdalena Leo
2016-09-10 Droga Kurczaba (Gerlach, zachodnia ściana - Batyżowiecka - Tatry Wysokie) Natalia Kulesza, Agnieszka Adamczyk
2016-09-09 Fingertips (Daff Dome - Tuolumne Meadows) Wojciech Traczyk, Justyna Jaworska
2016-09-09 Great Circle (Daff Dome - Tuolumne Meadows) Wojciech Traczyk, Justyna Jaworska
2016-09-07 Cryin' Time Again (Lembert Dome - Tuolumne Meadows) Wojciech Traczyk, Justyna Jaworska
2016-09-06 Cheetos and Everclear (Dozier Dome - Tuolumne Meadows) Wojciech Traczyk, Justyna Jaworska
2016-09-04 Skłodowski (Kopa Spadowa (filar) - Morskie Oko - Tatry Wysokie) SylwiaZ, Tristessa
2016-09-04 Schody do Nieba (Kazalnica Mięguszowiecka - Tatry Wysokie / MOK) bysiek, Maciej Tertelis, UKA
2016-09-03 Międzymiastowa (Mnich - Morskie Oko - Tatry Wysokie) SylwiaZ, Tristessa
2016-09-03 Brneńska Cesta (Gerlach - Batyżowiecka - Tatry) Paweł Strzelecki, Rad
2016-09-03 Schody do Nieba (Kazalnica Mięguszowiecka - Morskie Oko - Tatry Wysokie) WlodekK, Magdalena Leo
2016-09-03 Kosmolata (Mnich - Rybiego Potoku - Tatry) bysiek, Maciej Tertelis, UKA
2016-09-03 Jastrzębia Grań (Jastrzębia Turnia - Góry Sokole) Radosław Zawiliński, Joanna Podwójci
2016-09-03 Droga Kozłowskiego (Jastrzębia Turnia - Góry Sokole) Radosław Zawiliński, Joanna Podwójci
2016-09-03 Sosna (Jastrzębia Turnia - Góry Sokole) Radosław Zawiliński, Joanna Podwójci
2016-09-02 Galfy-Urbanovic (Wielicka Baszta - Wielicka - Tatry) Paweł Strzelecki, Rad
2016-09-01 Greystone (MSW - - Tatry Wysokie / MOK) Maciek Kalinowski, Monika Refczyńska
2016-09-01 Rysa Marcisza (Mnich - Tatry Wysokie / MOK) Maciek Kalinowski
2016-08-28 Birkenmajer (Łomnica zachodnia ściana - Tatry Wysokie) Tatraman, solo
2016-08-28 Droga Puškáša (Wołowa Turnia - Mięguszowiecka - Tatry Wysokie) Piotr Kowalczyk , Ewka
2016-08-27 Orolin (Wolowa Turnia - Tatry Wysokie) Piotr Kowalczyk , Ewka
2016-08-27 Patrzykont (Zadni Kościelec - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Krzysiek Gajewski
2016-08-27 Pęknięta Tablica (Szara Turnia - Góry Sokole) Radosław Zawiliński, Joanna Podwójci
2016-08-27 Rysa dla Koneserów (Szara Turnia - Góry Sokole) Radosław Zawiliński, Joanna Podwójci
2016-08-26 Marchand de Sable (Tour Rouge - Envers des Aiguilles - Masyw Mont Blanc) lukalew, Radek
2016-08-26 Setka (Kościelec - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Krzysiek Gajewski
2016-08-25 PAVLIN-KRACALIK (Galeria Osterwy - Tatry Wysokie) Marcin Jarzębski
2016-08-25 Prawe Żebro (Skrajny Granat - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Krzysiek Gajewski
2016-08-24 Contamine - Vaucher (Aiguille du Peigne - Plan de l' Aiguille - Masyw Mont Blanc) lukalew, Radek
2016-08-24 KOMIN KOMARNICKICH, GRAŃ (Szarpane Turnie - Tatry Wysokie) Marcin Jarzębski
2016-08-24 Filar Staszla (Skrajny Granat - Tatry Wysokie) Krzysiek Gajewski
2016-08-22 Arete des Papillons (Aiguille du Peigne - Plan de l'Aiguille - Masyw Mont Blanc) lukalew, Radek
2016-08-21 Droga klasyczna (Mnich - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) (Gregor), Tomasz
2016-08-20 Kant Klasyczny (Mnich - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) Krzysiek Gajewski, Ryszard Równicki
2016-08-20 Droga Byczkowskiego, ZJAZD LOBBY INSTRUKTORSKIE (Kościelec - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Marcin Jarzębski
2016-08-20 Lewi Wrześniacy (Zamarła Turnia - Dolina Pięciu Stawów Polskich - Tatry Wysokie) Marcin Kuś , Piosie
2016-08-20 Komin Ścięgosza (Sokola Lalka - Góry Sokole) Radosław Zawiliński, Kacperzaw
2016-08-19 Droga Orłowskiego (Mnich - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) (Gregor), Tomasz
2016-08-19 Droga Motyki (Zamarła Turnia - Dolina Pięciu Stawów Polskich - Tatry Wysokie) Marcin Jarzębski
2016-08-19 Septumania (Eldorado - Grimsel - Alpy) Paweł Strzelecki, Nowak
2016-08-19 Snoopy directe (Fissure - Ailefroide - Alpy Delfinatu) Gosia, Maksymilian Kulesza
2016-08-18 Filar Staszla (Zadni Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Marcin Jarzębski
2016-08-17 La Fiesta del Sud (Tenailles de Montbrison - Alpy Delfinatu) Gosia, Maksymilian Kulesza
2016-08-16 Filar Świnicy (Świnica - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Marcin Jarzębski
2016-08-16 Prawy Dziędzielewicz (Kościelec - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) SylwiaZ, Tristessa
2016-08-16 Branleurs célestes (Tête d'Aval de Montbrison - Alpy Delfinatu) Gosia, Piotr Wolski
2016-08-15 Prawe żebro , ZJAZD ŚCIANĄ (Skrajny Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Marcin Jarzębski
2016-08-15 Contamine-Vaucher (Aiguille du Peigne - Alpy) Paweł Strzelecki, Nowak
2016-08-14 Stanisławski (Łomnica - Tatry Wysokie) Mikra, Supertramp, Aruna
2016-08-14 Grań Kościelca PLYTA LARSKIEGO, ZJAZD GNOIKA (Kościelec - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Marcin Jarzębski
2016-08-14 La Fissure d'Ailefroide (Fissure - Ailefroide - Alpy Delfinatu) Gosia, Krzysztof Wolański
2016-08-14 Droga Kurczaba (Gerlach - Tatry Wysokie) Piotr Kowalczyk , Ewka
2016-08-13 Płyty Kriššáka (Kieżmarski Szczyt - Tatry Wysokie) Mikra, Supertramp
2016-08-13 Środkowe Żebro (Skrajny Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Marcin Jarzębski
2016-08-13 La bomba (Kościółek - Tatry Wysokie) Piotr Kowalczyk , Ewka
2016-08-13 Do Okienka (Sokolik Mały - Góry Sokole) Radosław Zawiliński, Kacperzaw
2016-08-11 Magie d'Orient (Pointe d'Orient - Alpy) Paweł Strzelecki, Nowak
2016-08-11 Ventre à terre (Sialouze - Ailefroide - Alpy Delfinatu) Gosia, Maksymilian Kulesza, Krzysztof Wolański
2016-08-10 West Pillar Direct (Eichorn's Pinnacle - Yosemite) olorin, Maria Soltesova
2016-08-07 Południowy Filar (Barre des Écrins - Alpy Delfinatu) obraz, Maciej
2016-08-07 Schwesterlein Mein (Vordere Stadlwand - Hollental) Radosław Zawiliński, Józef Luma, Marek Mamzerowski
2016-08-06 Czarnobiale Sokoliki (Batyżowiecki - Tatry Wysokie) Piotr Kowalczyk , Ewka
2016-08-06 BH-Pfad (Vordere Stadlwand - Hollental ) Radosław Zawiliński, Józef Luma , Marek Mamzerowski
2016-08-05 Byczkowski (Kościelec - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Paweł, Maciek, MarekMar, Kopta Paweł
2016-08-04 Kombinacja Seven Up i Fereński (Mnich - Tatry Wysokie) , Wojciech Malawski
2016-08-04 Motyka (Zamarła Turnia - Pięciu Stawów Polskich - Tatry Wysokie) Paweł, Maciek, MarekMar, Kopta Paweł
2016-08-04 Fensterlplatte (Vordere Stadlwand - Hollental ) Radosław Zawiliński, Marek Mamzerowski
2016-08-03 Filar Staszla (Zadni Granat - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Paweł, Maciek, MarekMar, Kopta Paweł
2016-08-02 Setka (Zadni Kościelec - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Paweł, Maciek, MarekMar, Kopta Paweł
2016-08-02 Grań Kościelców (Kościelec - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Paweł, Maciek, MarekMar, Paweł Kopta
2016-08-02 Południowy filar (Barre Noire - Alpy Delfinackie) obraz, Maciej
2016-08-01 WIelkie Zacięcie (Kieżmarski - Łomnicka - Tatry) Maciek Kalinowski, Monika Refczyńska
2016-08-01 Szare zacięcie (Czołówka MSW - Tatry Wysokie / MOK) Maciek Kalinowski, Monika Refczyńska, Anita Urbaniak
2016-07-31 Środkowe żebro (Skrajny Granat - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Paweł, Maciek, MarekMar, Kopta Paweł
2016-07-31 Prawe żebro (Skrajny Granat - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Paweł, Maciek, MarekMar, Kopta Paweł
2016-07-31 Droga Stanisławskiego (Wołowa Turnia - Mięguszowiecka - Tatry Wysokie) SylwiaZ, Marcin Rudowski
2016-07-30 Droga Puškáša (Wołowa Turnia - Mięguszowiecka - Tatry Wysokie) SylwiaZ, Marcin Rudowski
2016-07-30 Via Aqua (Kleine Halt - Kaisertal - Wilder Kaiser) Chmiel, Paweł Bednarz
2016-07-30 le bonheur est dans le pre (rochers du grand laus - Ailefroide - Alpy Delfinackie) Dominik Cysewski, Kasia_D
2016-07-29 Filar Gervasuttiego (Mont Blanc du Tacul - Masyw Mont Blanc) Kajman, Gosia, Tatraman
2016-07-29 Snoopy directe (Fissure - Ailefroide - Alpy Delfinatu) Maciej, obraz
2016-07-28 Droga Rebuffata (Eperon des Cosmiques - Masyw Mont Blanc) Kajman, Gosia, Tatraman
2016-07-28 palavar-les-flots (palavar - Ailefroide - Alpy Delfinackie) Dominik Cysewski, Kasia_D
2016-07-27 Rivière Kwaï (Orage d'Étoiles - Ailefroide - Alpy Delfinatu) Maciej, obraz
2016-07-26 Harold et Maud (Pointe Lachenal - Masyw Mont Blanc) Kajman, Gosia, Tatraman
2016-07-26 Quadrifoglio (Parete Zebrata - Sarche - Arco) Chmiel, Paweł Bednarz
2016-07-25 droga Rebuffata (Aiguille du Midi - Masyw Mont Blanc) Kajman, Gosia, Tatraman
2016-07-25 Grań Główna Tatr (Tatry - Tatry - Tatry Wysokie) paszcz, Adam Pieprzycki
2016-07-24 Pavlín – Kváčalík (Galeria Osterwy - Tatry Wysokie) Natalia Kulesza, Arkadiusz Wiśniewski
2016-07-24 Dreams of Infinity (Monte Brento - Sarca - Arco) Chmiel, Paweł Bednarz
2016-07-24 Spacer na działce (Turnia Kukuczki - Mirów - Jura Krakowsko-Częstochowska) waraksa.tomek, Dorota Goławska
2016-07-24 Prostowanie trawersu (Skała z Grotą - Mirów - Jura Krakowsko-Częstochowska) waraksa.tomek, Osyt
2016-07-23 Droga Stanisławskiego (Wołowa Turnia - Mięguszowiecka - Tatry Wysokie) Natalia Kulesza, Arkadiusz Wiśniewski
2016-07-23 Štáflovka (Wołowa Turnia - Dolina Mięguszowiecka - Tatry Wysokie) Natalia Kulesza, Arkadiusz Wiśniewski
2016-07-20 Guy - Anne L'insolite (Premiere Pointe des Nantillons - Envers des Aiguilles - Masyw Mont Blanc) Kajman, Gosia, Tatraman
2016-07-17 Gletcherweib (Eldorado - Grimsel - Alpy) Wojciech Traczyk, Richard Doppmann
2016-07-16 Marchand de Sable (Tour Rouge - Envers des Aiguilles - Masyw Mont Blanc) Kajman, Gosia, Tatraman
2016-07-16 Marche ou Creve (Eldorado - Grimsel - Alpy) Wojciech Traczyk, Richard Doppmann
2016-07-16 Rysy Żubra (Krzywa Turnia - Góry Sokole) Radosław Zawiliński, Józef Luma
2016-07-16 Jarzębinka (Sokolik Mały - Góry Sokole) Radosław Zawiliński, Kacperzaw
2016-07-16 Komin małżeński (Okiennik - Rzędkowice - Jura Krakowsko-Częstochowska) waraksa.tomek, Dorota Goławska
2016-07-15 Traverse Stupid (Azalee Beach - Grimsel - Alpy) Wojciech Traczyk, silent partner
2016-07-15 Hornligratt (Matterhorn - Alpy) WlodekK, Magdalena Leo, Sławomir Mysłowski, Paweł Stefański
2016-07-11 Arete des Papillons (Aiguille du Peigne - Plan de l'Aiguille - Masyw Mont Blanc) Kajman, Gosia, Tatraman
2016-07-11 West Flank (Eiger - Alpy Berneńskie) WlodekK, Magdalena Leo, Mariusz, Paweł
2016-07-10 Grey Stone (Mięguszowiecki Szczyt Wielki / Czołówka - Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) , miki, Wojciech Olbryś
2016-07-09 Contamine - Vaucher (Aiguille du Peigne - Plan de l' Aiguille - Masyw Mont Blanc) Kajman, Gosia, Tatraman
2016-07-03 Przez nyżę (Sokolik Mały - Góry Sokole) SylwiaZ, Marcin Rudowski
2016-07-02 Filar Staszla (Zadni Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Marcin Giers, Marek Pokszan, Ryszard Kapral
2016-07-02 Małpia Ścianka (Sokolik Mały - Góry Sokole) lukalew
2016-07-02 Kurtykówka (Baba - Góry Sokole) lukalew
2016-07-02 Kto się boi ten nie stoi (Krzyżna Strażnica - Góry Sokole) lukalew
2016-07-02 Rozpoczęcie sezonu (Zamkowe Skały - Góry Sokole) lukalew
2016-07-02 Krwawa Rączka (Baba - Góry Sokole) lukalew
2016-07-02 Zacięcie Brysia (Ścianki - Góry Sokole) SylwiaZ, Marcin Rudowski
2016-07-02 W górę ptaki (Malinowa - Góry Sokole) SylwiaZ, Marcin Rudowski
2016-07-02 Rysa Gorayskiego (Krzywa Turnia - Góry Sokole) Radosław Zawiliński, Józef Luma
2016-07-01 Kuttove platne (Batyżowiecki - Batyżowiecka - Tatry) Maciek Kalinowski, Monika Refczyńska
2016-07-01 Z kamyczka wprost (Michały - Góry Sokole) lukalew
2016-07-01 Ścianka Nowaczyka (Michały - Góry Sokole) lukalew
2016-07-01 Michał ledwo dychał (Michały - Góry Sokole) lukalew
2016-07-01 Wielkie Zacięcie wariant na wierzchołek (Jastrzębia Turnia - Góry Sokole) lukalew
2016-07-01 Płyta Kurczaba (Jastrzębia Turnia - Góry Sokole) lukalew
2016-07-01 Efekt Uboczny (Jastrzębia Turnia - Góry Sokole) lukalew
2016-07-01 O la va (Krzywa Turnia - Góry Sokole) lukalew
2016-06-30 Lobby Instruktorskie (Kościelec - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Wojciech Traczyk, Dominik Cysewski
2016-06-30 Droga Motyki (Mały Lodowy Szczyt (Siroka veza) - Dolina Staroleśna - Tatry Wysokie) Marcin Giers, Marek Pokszan, Ryszard Kapral
2016-06-30 Lobby Instryktorskie (Kościelec - Hala Gąsienicowa - Tatry) Wojciech Traczyk, Dominik Cysewski
2016-06-29 Droga ku słońcu (Cesta k slnku) (Lodowa Kopa (Maly Ladovy Stit) - Małej Zimnej Wody - Tatry Wysokie) Marcin Giers, Marek Pokszan, Ryszard Kapral
2016-06-28 Maraton Taternika (Wyjście na Żabią przełęcz zjazd do połowy żlebu na strone polską, trawers (półką która jest w szczycie) do kotła pod rysami i atak na Nizne rysy - Tatry Wysokie) alpinista, Bąba
2016-06-26 Prawe żebro (Skrajny Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Marcin Giers, Marek Pokszan, Ryszard Kapral
2016-06-25 Setka (Zadni Kościelec - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Marcin Giers, Marek Pokszan, Ryszard Kapral
2016-06-25 Droga Stanisławskiego (Kościelec - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Marcin Giers, Marek Pokszan, Ryszard Kapral
2016-06-24 Żebro Rzepeckich (Pośredni Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Marcin Giers, Marek Pokszan, Ryszard Kapral
2016-06-22 114 (Kościelec - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Marcin Giers, Marek Pokszan, Ryszard Kapral
2016-06-22 Ja wiedziałem, że tak będzie (Łabajowa - Dolina Będkowska - Jura Krakowsko-Częstochowska) Maciej Urban
2016-06-22 Jęki królika (Łabajowa - Dolina Będkowska - Jura Krakowsko-Częstochowska) Maciej Urban
2016-06-21 Filar Świnicy (Świnica - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Marcin Giers, Marek Pokszan, Ryszard Kapral
2016-06-21 Świnica - Mylna Przełęcz (Grań - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Marcin Giers, Marek Pokszan, Ryszard Kapral
2016-06-20 Środkowe Żebro (Skrajny Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Marcin Giers, Marek Pokszan, Ryszard Kapral
2016-06-19 Płyta Lerskiego (Kościelcowa Grzęda - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Marcin Giers, Marek Pokszan, Ryszard Kapral
2016-06-19 Dieska-Halas-Marek (Galeria Osterwy - Mięguszowiecka - Tatry Wysokie) Maciej, obraz
2016-06-19 W lewo, w lewo łosiu! (Skały Zegarowe - Smoleń - Jura Krakowsko-Częstochowska) Mikra
2016-06-19 Życie na Saturnie (Skały Zegarowe - Smoleń - Jura Krakowsko-Częstochowska) Mikra
2016-06-19 Teoria strun (Skały Zegarowe - Smoleń - Jura Krakowsko-Częstochowska) Mikra
2016-06-19 Ucieczka spod młota (Skały Zegarowe - Smoleń - Jura Krakowsko-Częstochowska) Mikra
2016-06-18 PAVLIN-KRACALIK (Galeria Osterwy - Tatry Wysokie) Maciej, obraz
2016-06-18 Via AliNina (Galeria Osterwy - Mięguszowiecka - Tatry Wysokie) Maciej, obraz
2016-06-18 Droga Stanisławskiego (Wołowa Turnia - Mięguszowiecka - Tatry Wysokie) Mikra, Supertramp
2016-06-18 Wachowicz (Sokolik Mały - Góry Sokole) SylwiaZ, Tristessa
2016-06-18 Kroczek (Sokolik Mały - Góry Sokole) Radosław Zawiliński, Józef Luma
2016-06-10 Siebenschlafer (Oelberg - Grimsel - Alpy) Wojciech Traczyk, Justyna Jaworska
2016-06-08 Mistrzowie paździerza (Bukowy Filar - Dolina Szklarki - Jura Krakowsko-Częstochowska) Maciej Urban
2016-06-08 Kaczka z jabłkami (Sokolik - Dolina Szklarki - Jura Krakowsko-Częstochowska) Maciej Urban
2016-06-08 Rude jest piękne (Ruda - Dolina Szklarki - Jura Krakowsko-Częstochowska) Maciej Urban
2016-06-07 Mummery (Fair Hands Line - Grimsel - Alpy) Wojciech Traczyk, Justyna Jaworska
2016-06-06 Bresil (Bugeleisen - Grimsel - Alpy) Wojciech Traczyk, Justyna Jaworska
2016-06-05 Biedruniowe trole (Bieduniowa Skała - Dolina Wiercicy - Jura Krakowsko-Częstochowska) Mikra
2016-06-05 Pythong Extreme Club (Bieduniowa Skała - Dolina Wiercicy - Jura Krakowsko-Częstochowska) Mikra
2016-06-05 Bobo (Bieduniowa Skała - Dolina Wiercicy - Jura Krakowsko-Częstochowska) Mikra
2016-06-05 Kuhhandel (Lungern - Lungern) Wojciech Traczyk
2016-06-05 Caffe X-plosion (Lungern - Lungern) Wojciech Traczyk
2016-06-04 Rusałka na nafcie (Turnia Kukuczki - Mirów - Jura Krakowsko-Częstochowska) Chojracjo, Paweł Cąkała
2016-06-04 Ostatnia działka (Turnia Kukuczki - Mirów - Jura Krakowsko-Częstochowska) Chojracjo, Paweł Cąkała
2016-06-04 Tydzień na działce (Turnia Kukuczki - Mirów - Jura Krakowsko-Częstochowska) Chojracjo
2016-06-04 EB (Mały Cyrk - Mirów - Jura Krakowsko-Częstochowska) Chojracjo
2016-06-04 Ania Kropelka (Pielgrzym - Góry Sokole) Mikra
2016-06-04 Pielgrzymi Tybetu (Pielgrzym - Góry Sokole) Mikra
2016-06-04 Bólwiszon (Góra Biakło - Olsztyn) Mikra
2016-06-04 Bugeleisen (Bugeleisen - Grimsel - Alpy) Wojciech Traczyk, Justyna Jaworska
2016-06-04 Szare zacięcie (Skalny Most - Góry Sokole) SylwiaZ, Marcin Rudowski
2016-06-04 Lewy Nitsch (Sokolik Duży - Góry Sokole) Radosław Zawiliński, Józef Luma
2016-06-04 Zacięcie Filara (Sokolik Duży - Góry Sokole) Radosław Zawiliński, Józef Luma
2016-06-04 Czołg Wprost (Sokolik Duży - Góry Sokole) Radosław Zawiliński, Józef Luma
2016-06-04 Krwawa Rączka (Baba - Góry Sokole) Radosław Zawiliński, Józef Luma
2016-06-04 Loteryjka (Baba - Góry Sokole) Radosław Zawiliński, Józef Luma
2016-06-03 West Buttress (Denali (McKinley) - Kahiltna Glacier - Alaska) WlodekK, Magdalena Leo, Renata Piszczek
2016-06-01 Dirretisima Stadlwand Kessel (Stadlwand - Hollental) Maciek Kalinowski, Monika Refczyńska
2016-06-01 Blechmauernverschneidung (Blechmauer - Hollental) Maciek Kalinowski, Monika Refczyńska
2016-06-01 Schwesterlein Mein (Vordere Stadlwand - Hollental) Maciek Kalinowski, Monika Refczyńska
2016-05-29 Ready Set Bolt (Windy Point Tunnel - Iron Goat) olorin
2016-05-29 Kruche szczęście (Nosorożec - Grochowiec Wielki - Jura Krakowsko-Częstochowska) SylwiaZ, Marcin Rudowski
2016-05-16 Czarny komin (Pośrednia turnia - Rzędkowice - Jura Krakowsko-Częstochowska) waraksa.tomek, Osyt
2016-05-15 Nic o nas bez nas (Turnia kursantów - Rzędkowice - Jura Krakowsko-Częstochowska) waraksa.tomek, Osyt
2016-05-14 Lewa Kaskada (Apteka - Podlesice - Jura Krakowsko-Częstochowska) waraksa.tomek, Osyt
2016-05-13 Młynarzowa piątka (Młynarz - Góra Zborów - Jura Krakowsko-Częstochowska) waraksa.tomek, Osyt
2016-05-13 Popisówka (Długa Grań - Góra Zborów - Jura Krakowsko-Częstochowska) waraksa.tomek, Osyt
2016-05-12 Brzuszki Buddy (Brzuch Buddy - Góra Kołoczek - Jura Krakowsko-Częstochowska) waraksa.tomek, Osyt
2016-05-10 Paskuda (Dziurawa Turnia - Dolina Kobylańska - Jura Krakowsko-Częstochowska) Maciej Urban
2016-05-10 Na wschód od Miksera (Szeroka Turnia - Dolina Kobylańska - Jura Krakowsko-Częstochowska) Maciej Urban
2016-05-07 Rysa Południowa (Sokola Lalka - Góry Sokole) Radosław Zawiliński, Józef Luma
2016-05-02 Wędka Czoka (Zegarowa Turnia - Jura Krakowsko-Częstochowska) Marcin Giers, Michał Giers
2016-05-01 Barbara ( - - Arco) Maciek Kalinowski, Monika Refczyńska
2016-04-30 Kautz Ice Cliff (Mt. Rainier - - Washington, USA) olorin, Marcin Pawlowski
2016-04-28 Kinder niespodzianka (Lotniki - Dolina Kobylańska - Jura Krakowsko-Częstochowska) Maciej Urban
2016-04-23 Rysa Tota (Sokolik Mały - Góry Sokole) Radosław Zawiliński, Józef Luma
2016-04-21 Lewoskos (Skalny Mur - Dolina Kobylańska - Jura Krakowsko-Częstochowska) Maciej Urban
2016-04-21 Upadki chodzą po ludziach (Skalny Mur - Dolina Kobylańska - Jura Krakowsko-Częstochowska) Maciej Urban
2016-04-21 Imaginoskop (Skalny Mur - Dolina Kobylańska - Jura Krakowsko-Częstochowska) Maciej Urban
2016-04-21 Ponura ryska (Skalny Mur - Dolina Kobylańska - Jura Krakowsko-Częstochowska) Maciej Urban
2016-04-21 Ponury komin (Skalny Mur - Dolina Kobylańska - Jura Krakowsko-Częstochowska) Maciej Urban
2016-04-16 Trójka - Max (The Three Max) (Skjelettinden - Masyw Blatinden, Uloya, Norwegia) Piotr Wolski, Maksymilian Kulesza
2016-04-13 Domowe Przedszkole (Ostatnia - Dolina Szklarki - Jura Krakowsko-Częstochowska) Maciej Urban
2016-04-13 Myrzębiaki (Ostatnia - Dolina Szklarki - Jura Krakowsko-Częstochowska) Maciej Urban
2016-04-13 Free Tibet (Ostatnia - Dolina Szklarki - Jura Krakowsko-Częstochowska) Maciej Urban
2016-04-13 Dokładka (Filarek Bularza - Dolina Szklarki - Jura Krakowsko-Częstochowska) Maciej Urban
2016-04-02 Filar Grosza (Mały Kieżmarski - Kieżmarska - Tatry Wysokie) Gosia, obraz
2016-04-02 33 (Sukiennice - Góry Sokole / sukiennice) Radosław Zawiliński, Józef Luma
2016-03-20 Kliś (Kocioł Kościelcowy - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Radosław Zawiliński, Kacperzaw
2016-03-20 Zahradky (Sławkowski Szczyt - Dolina Staroleśna - Tatry) duszka, Michał Liebrecht
2016-03-19 Lewy Filar (Cubryna - Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) Gosia, Piotr Kowalczyk
2016-03-19 Kochańczyk (Kocioł Kościelcowy - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Radosław Zawiliński, Kacperzaw
2016-03-13 Blind Date (- - North Ghost - Canadian Rockies) olorin, Landon Thompson
2016-03-13 Banan extra (Tępa - Mięguszowiecka - Tatry Wysokie) Gosia, Michał Semeniuk
2016-02-23 Lewa strona filara Galfy'ego (Tępa - Mięguszowiecka - Tatry Wysokie) paszcz, al
2016-02-23 Hobrzański - Sułowski (Kocioł Kazalnicy Mięguszowieckiej - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) lukalew, Zdanowicz Jarek (niezrzeszony), Łowczyk Krzysiek (KW Olsztyn)
2016-02-06 Ciężki Lodospad (Próg Doliny Ciężkiej - Białej Wody - Tatry Wysokie) Grisza, (Gregor)
2016-02-05 Lodospad Młynarzowe Widły (Młynarzowe Widły - Ciężka - Tatry Wysokie) Grisza, (Gregor)
2016-01-30 Potoczek (Czuba nad Karbem - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Paweł, Cwajda Dominik
2016-01-25 droga Głogowskiego (Czuba nad Karbem - Tatry Wysokie) Radosław Zawiliński, Paweł Szumilas
2016-01-23 Kliś (Kocioł Kościelcowy - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Radosław Zawiliński, Paweł Szumilas
2016-01-22 Droga Kochańczyka (Kocioł Kościelcowy - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Radosław Zawiliński, Paweł Szumilas
2016-01-17 Środkowe Żeberko (Skrajny Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Tristessa, SylwiaZ
2016-01-17 Żebro Puškáša (Tępa - Mięguszowiecka - Tatry Wysokie) Gosia, Maksymilian Kulesza, obraz
2016-01-16 Banan Extra (Tępa - Dolina Mięguszowiecka - Tatry Wysokie) lukalew, Zdanowicz Jarek (niezrzeszony), Rząca Piotr (niezrzeszony)
2016-01-12 Filar (Świnica - Hala Gąsienicowa - Tatry) Wojciech Traczyk, Dominik Cysewski
2016-01-10 Droga Kochańczyka (Kocioł Kościelcowy - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Cinek, Grisza
2016-01-09 WHP 33 (Świnica - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Grisza, Cinek
2016-01-02 Północny filar (Świnica - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Dominik Cysewski, Wojciech Traczyk
2016-01-02 Klasyczna (Mięguszowiecki Szczyt Wielki - Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) Gosia, Wojciech Grochowski
2016-01-01 Kliś ( - Hala Gąsienicowa - Tatry) Maciek Kalinowski
2016-01-01 Wesołej zabawy ( - - Tatry Wysokie / MOK) Maciek Kalinowski, Monika Refczyńska
2015-12-31 Północny Filar (Świnica - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Gosia, Wojciech Grochowski
2015-12-28 Droga Potoczka (Czuba nad Karbem - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Grisza, Cinek
2015-12-20 Środkowe Żeberko (Skrajny Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Tristessa, SylwiaZ
2015-12-13 Loteryjka (Grzęda Mięguszowieckiego Szczytu Wielkiego - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) lukalew, Zdanowicz Jarek (niezrzeszony)
2015-12-12 Orzeł z Epiru (Kocioł Kazalnicy Mięguszowieckiej - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) lukalew, Zdanowicz Jarek (niezrzeszozny)
2015-12-11 Sałyga - Berbeka (Grzęda Mięguszowieckiego Szczytu Wielkiego - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) lukalew, Zdanowicz Jarek (niezrzeszony)
2015-10-04 Štáflovka (Wołowa Turnia - Dolina Mięguszowiecka - Tatry Wysokie) Gosia, Michał Semeniuk
2015-10-04 Droga Puškáša (Wołowa Turnia - Mięguszowiecka - Tatry Wysokie) Gosia, Michał Semeniuk
2015-10-03 południowa grań/od przełęczy przy żabiej lalce (Żabi mnich/Żabia lalka - Tatry Wysokie) alpinista, Bąba
2015-10-03 Droga Stanisławskiego (Wołowa Turnia - Mięguszowiecka - Tatry Wysokie) Gosia, Michał Semeniuk
2015-09-25 Dreams of Infinity (Monte Brento - Dolina Sarca - Arco) lukalew, Zdanowicz Jarek (niezrzeszony), Łowczyk Krzysiek (KW Olsztyn)
2015-09-24 Cuore D'Oro (Coste dell' Anglone - Dolina Sarca - Arco) lukalew, Zdanowicz Jarek (niezrzeszony), Łowczyk Krzysiek (KW Olsztyn)
2015-09-22 El Zugo (Parete Zebrata - Dolina Sarca - Arco) lukalew, Zdanowicz Jarek (niezrzeszony), Łowczyk Krzysiek (KW Olsztyn)
2015-09-20 Marino Stenico (Monte Colodri - Dolina Sarca - Arco) lukalew, Zdanowicz Jarek (niezrzeszony), Łowczyk Krzysiek (KW Olsztyn)
2015-09-18 Yeti (Eldorado - Grimsel - Alpy) Wojciech Traczyk, Richard Doppmann
2015-09-18 Setka (Zadni Kościelec - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Radosław Zawiliński, Marcin Korowaj
2015-09-17 Północny Filar (Świnica - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Radosław Zawiliński, Marcin Korowaj
2015-09-15 Filar Staszla (Zadni Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Radosław Zawiliński, Józef Luma
2015-09-14 Środkowe Żebro (Zacięcie Kusiona) (Skrajny Granat - Tatry Wysokie) Radosław Zawiliński, Marcin Korowaj
2015-09-13 Przez płytę/zachodnia grań (Mnich/Zadni Mnich - Tatry Wysokie) alpinista, Bąba
2015-09-13 Grań Kościelców (Zadni Kościelec / Kościelec - Tatry Wysokie) Radosław Zawiliński, Marcin Korowaj
2015-09-11 Vordere stadlwandplatte (Vordere Stadlwand - Hollental) Radosław Zawiliński, Józef Luma
2015-09-10 Refweg (Westliche Wachthuttelwand - Hollental) Radosław Zawiliński, Józef Luma
2015-09-09 Grasharfe (Vordere Stadlwand - Hollental) Radosław Zawiliński, Józef Luma
2015-09-09 Peternpfad (Vordere Stadlwand - Hollental) Radosław Zawiliński, Józef Luma
2015-09-08 Sanduhrenparadies (Vordere Stadlwand - Hollental ) Radosław Zawiliński, Józef Luma
2015-08-30 Szare Zacięcie (Mięguszowiecki Szczyt Wielki / Czołówka - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) Iza, lukalew
2015-08-29 Grań Główna Tatr od Wschodnich Żelaznych Wrót do przełęczy pod Chłopkiem (Żłobisty, Rumanowy, Ganek, Wysoka, Ciężki Szczyt, Rysy, Wołowa Turnia, ŻTM, Mięguszowiecki Szczyt Czarny - Białej Wody, Złomisk, Mięguszowiecka, Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) jesuisdesole
2015-08-29 Schody do Nieba (Kazalnica Mięguszowiecka - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) Iza, lukalew
2015-08-28 Sprężyna (Mnich - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) Iza, lukalew
2015-08-27 The Dog's Tooth (The Tooth - Down Central Region - Wraca) Ewka, Piotr Kowalczyk
2015-08-24 Papirusowa drabina (Czarny - Dzika - Tatry Wysokie) alpinista, Bąba
2015-08-20 Droga Kajki (Kościelec - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Mikra, Ania
2015-08-19 Sprężyna (Kościelec - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Mikra, Tomasz Guz
2015-08-16 Lobby Instruktorskie (Kościelec - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) WlodekK, Magdalena Leo
2015-08-15 Droga Byczkowskiego (Kościelec - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Mikra, Tomasz Guz
2015-08-14 droga Gabriela (Uszba Południowa - Guliczala - Kaukaz, Swanetia) obraz, Vasyl Veretushkin
2015-08-12 Creasta vulturilor (Bucura II - Lacul Peleaga - Masyw Retezat) Krzysiek Gajewski, Razvan Pauta, Dorenda Snieder
2015-08-07 Amazonia (Première pointe des Nantillons - Alpy (Aiguilles de Chamonix)) Tom, Kajman, Jusza
2015-08-05 Bienvenue au Georges V (Première pointe des Nantillons - Alpy (Aiguilles de Chamonix)) Jusza, Kajman, Tom
2015-08-04 Le Piège (Tour Verte - Alpy (Aiguilles de Chamonix)) Kajman, Jusza, Tom
2015-08-03 Le pont des soupirs (Tour Verte - Alpy (Aiguilles de Chamonix)) Kajman, Jusza, Tom
2015-08-03 Stripsen-Zahn (Totenkirchl - Wilder Kaiser) Gosia, Wojciech Grochowski
2015-08-02 teawers (Trawers z rumanowego szczytu do żłobistego - Złomisk - Tatry Wysokie) alpinista, Bąba
2015-08-01 Kirchl-Express (Totenkirchl Sockel - Wilder Kaiser) Maciek Kalinowski, Monika Refczyńska
2015-08-01 Wirtskante (Vordere Karlspitze - Wilder Kaiser) Maciek Kalinowski, Monika Refczyńska
2015-08-01 Via Classica (Fleischbank - Wilder Kaiser) Gosia, Chmiel
2015-08-01 Pachniesz brzoskwinią (Kopa Spadowa - Tatry Wysokie / MOK) Maciek Kalinowski, Monika Refczyńska, Anita Urbaniak
2015-08-01 Sprężyna (Mnich - Tatry Wysokie / MOK) Maciek Kalinowski, Monika Refczyńska, Anita Urbaniak
2015-08-01 Wielkie Zacięcie (Kieżmarski Szczyt - Dolina Skalnata - Tatry Wysokie) lukalew, Łowczyk Krzysiek (KW Olsztyn)
2015-07-31 Voie Ottoz (Aiguille Croux - Alpy) Kajman, Jusza, Tom
2015-07-31 König der Löwen (Treffauer - Wilder Kaiser) Gosia, Tristessa, SylwiaZ
2015-07-31 Hokejka (Łomnica - Dolina Pięciu Stawów Spiskich - Tatry Wysokie) lukalew, Łowczyk Krzysiek (KW Olsztyn)
2015-07-28 Voie Contamine (Pointe Lachenal - Mont Blanc - Alpy) Kajman, Jusza, Tom
2015-07-20 Puszkasz (Szarpane Turnie - Mięguszowiecka - Tatry Wysokie) Wojciech Traczyk, Dominik Cysewski
2015-07-11 Droga Puškaša (Łomnica - Małej Zimnej Wody - Tatry Wysokie) Gosia, MichalN
2015-07-04 Czara (Szeroka Grań - Góra Zborów - Jura Krakowsko-Częstochowska) Chojracjo
2015-07-04 Filar Puszkasza (Wołowa Turnia - Dolina Mieguszowiecka / Żabia Dolina - Tatry Wysokie) lukalew, Radek
2015-07-04 Estok-Janiga (Wołowa Turnia - Dolina Mieguszowiecka / Żabia Dolina - Tatry Wysokie) lukalew, Radek
2015-07-03 Moribundus (Wołowa Turnia - Dolina Mieguszowiecka / Żabia Dolina - Tatry Wysokie) lukalew, Radek
2015-07-03 Droga Stanisławskiego (Wołowa Turnia - Dolina Mieguszowiecka / Żabia Dolina - Tatry Wysokie) lukalew, Radek
2015-07-02 południowa ściana (Kaczy - Batyżowiecka - Tatry Wysokie) alpinista, Bąba
2015-07-02 Droga Dzieżki (Galeria Osterwy - Dolina Mięguszowiecka - Tatry Wysokie) lukalew, Radek
2015-07-01 Schattenspiel (Wildangerwand - - Wilder Kaiser) Maciek Kalinowski, Monika Refczyńska
2015-07-01 Rittlerkante (Bauernpredigtstuhl - Wilder Kaiser) Maciek Kalinowski, Monika Refczyńska
2015-07-01 Blue Moon (Kopfkraxen - Wilder Kaiser) Maciek Kalinowski, Monika Refczyńska
2015-07-01 Sonnenpfeiler (Sonneck - Wilder Kaiser) Maciek Kalinowski, Monika Refczyńska
2015-07-01 Kunterbunt (Treffauer - Wilder Kaiser) Maciek Kalinowski, Monika Refczyńska
2015-07-01 Puskasova cesta (Łomnica - Tatry Wysokie) Maciek Kalinowski, Monika Refczyńska
2015-06-27 Wschodnia ściana (Żłobisty - Złomisk - Tatry Wysokie) alpinista, Bąba
2015-06-19 Scooby Doo (Brzuch Buddy - Góra Kołoczek - Jura Krakowsko-Częstochowska) Chojracjo
2015-06-19 Parszywa dwunastka (Brzuch Buddy - Góra Kołoczek - Jura Krakowsko-Częstochowska) Chojracjo
2015-06-19 Bolek i Lolek (Brzuch Buddy - Góra Kołoczek - Jura Krakowsko-Częstochowska) Chojracjo
2015-06-17 Tygrysie napieraj (Turnia Kukuczki - Mirów - Jura Krakowsko-Częstochowska) Chojracjo
2015-05-23 Bardzo lewa piątka (Góra Apteka - Białe Ściany - Podlesice - Jura Krakowsko-Częstochowska) Cinek
2015-05-23 Lewa piątka (Góra Apteka - Białe Ściany - Podlesice - Jura Krakowsko-Częstochowska) Cinek
2015-05-23 Prawy filar (Góra Apteka - Białe Ściany - Podlesice - Jura Krakowsko-Częstochowska) Cinek
2015-04-15 Ginat (Les Droites - Alpy) Jusza, Kajman
2015-03-18 Psychoszpara (- - Janówek (DT)) Tom
2015-03-16 Rysa Strzelskiego (Próg Mnichowy - Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) Gosia, Szymon Jaranowski
2015-03-08 Środkowe Żebro (Skrajny Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie ) Ewka, Gosia, Michał N.
2015-03-03 Mrozekov (Lodospad - Białej Wody - Tatry Wysokie) lukalew, Radek
2015-03-03 Kaskady (Lodospad - Białej Wody - Tatry Wysokie) lukalew, Radek
2015-02-15 Środkowe Żebro (Skrajny Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Gosia, Piotr Kowalczyk
2015-01-01 Psychoszpara (- - Janówek (DT)) Jusza
2014-12-01 Bezdech (- - Janówek (DT)) Jusza
2014-11-11 Puskasa (Batyżowiecki - Batyżowiecka - Tatry Wysokie) alpinista, Bąba
2014-10-19 Festiwal Granitu (Zamarła Turnia - Dolina Pięciu Stawów Polskich - Tatry Wysokie) lukalew, Snarski Leszek (niezrzeszony)
2014-10-19 Droga Motyki (Zamarła Turnia - Dolina Pięciu Stawów Polskich - Tatry Wysokie) lukalew, Snarski Leszek (niezrzeszony)
2014-10-11 Prawe Żeberko (Skrajny Granat - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Ewka, Gosia
2014-10-05 Klasyczna (Mnich - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie / MOK) Piotr Kowalczyk , Gosia, Ewka
2014-09-14 El Maestro (Eldorado - Grimsel - Alpy) Wojciech Traczyk, Richard Doppmann
2014-09-11 Borkenkaferweg (Sandplatte - Voralptal) Wojciech Traczyk
2014-09-09 Filar Staszla (Zadni Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Gosia
2014-09-04 Kanjonski (Veliki Cuk - Paklenica) Gosia
2014-09-02 Sjeverno Rebro (Veliki Cuk - Paklenica) Gosia
2014-08-09 Häberleinova cesta (Ostry Szczyt - Dolina Staroleśna - Tatry Wysokie) Ewka, Piotr S.
2014-08-08 Fair Hands Line (Fair Hands Line - Grimsel - Alpy) Wojciech Traczyk, Justyna Jaworska
2014-08-06 Armida (Cinque Torri - Dolomity) lukalew, Łowczyk Krzysiek (KW Olsztyn), Rząca Piotr (niezrzeszony)
2014-08-05 Aspettando Martino (Monte Colodri - Dolina Sarca - Arco) lukalew, Rząca Piotr (niezrzeszony)
2014-08-04 Barbara (Monte Colodri - Dolina Sarca - Arco) lukalew, Łowczyk Krzysiek (KW Olsztyn)
2014-08-02 Nikotyna (Pian dela Paia - Dolina Sarca - Arco) lukalew, Rząca Piotr (niezrzeszony)
2014-08-01 Amici Del Sottobosco (Cima Alle Coste - Dolina Sarca - Arco) lukalew, Łowczyk Krzysiek (KW Olsztyn)
2014-07-31 Amazonia (Piccolo Dain - Dolina Sarca - Arco) lukalew, Łowczyk Krzysiek (KW Olsztyn)
2014-07-30 Scaloni Reversi (Coste dell Anglone - Dolina Sarca - Arco) lukalew, Łowczyk Krzysiek (KW Olsztyn)
2014-07-25 Schweiz Plaisir (Eldorado - Grimsel - Alpy) Wojciech Traczyk, Justyna Jaworska
2014-07-15 Septumania (Eldorado - Grimsel - Alpy) Wojciech Traczyk, Clint Harris
2014-06-28 południowa strona (Mięguszowiecki Szczyt Wielki - Hińczowa - Tatry Wysokie) alpinista, Bąba
2014-06-16 grań od zachodu Abgarowicza do Hińczowej (Cubryna - Tatry Wysokie) Paweł, Maciek, Cwajda Dominik
2014-06-09 od strony przełęczy (Mięguszowiecki Szczyt Czarny - Tatry Wysokie) alpinista, Bąba
2014-05-24 Akcja ring (Mała zachodnia - Stokówka) Cinek
2014-05-24 Diagonalka (Połoga - Stokówka) Cinek
2014-05-24 Bezmyślność (Połoga - Stokówka) Cinek
2014-05-24 Leśna rodzinka (Połoga - Stokówka) Cinek
2014-05-24 Wujek dobra rada (Połoga - Stokówka) Cinek
2014-05-10 Logika kierownika (Kalcytowa - Stokówka) Cinek
2014-05-10 Święta Brzózka (Kalcytowa - Stokówka) Cinek
2014-05-01 Popolejzák (Monstrum - Machov) Cinek
2014-05-01 Prolejzák (Monstrum - Machov) Cinek
2014-05-01 Rozlejzací (Meloun - Machov) Cinek
2014-05-01 Paklíčův Sen (Meloun - Machov) Cinek
2014-04-05 Kalcytowa płytka (Kalcytowa - Stokówka) Cinek
2014-04-05 Pazing (Kalcytowa - Stokówka) Cinek
2014-04-05 Mania łykania (Kalcytowa - Stokówka) Cinek
2014-04-05 Zacięcie stokówki (Mała zachodnia - Stokówka) Cinek
2014-04-05 Po schodach do nieba (Połoga - Stokówka) Cinek
2014-04-05 Złośnica (Ściana z obrywem - Stokówka) Cinek
2014-03-11 Od batyżowieckiego stawu do góry granią do szczytu (Kończysta - Batyżowiecka - Tatry Wysokie) alpinista, Bąba
2014-03-08 Droga Motyki (Łomnica - Tatry Wysokie) Jusza, kierzu
2014-02-02 Rysa Zaruskiego (Kozi Wierch - Hala Gąsienicowa - Tatry Wysokie) Paweł, Dominik Cwajda
2013-12-29 Filar (Ganek - Tatry Wysokie) Kajman, Jusza
2013-12-16 Sprężyna (Kocioł Kazalnicy Mięguszowieckiej - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) lukalew, Zdanowicz Jarek (niezrzeszony)
2013-12-15 Cień Wielkiej Góry (Kocioł Kazalnicy Mięguszowieckiej - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) lukalew, Zdanowicz Jarek (niezrzeszony)
2013-09-09 Nollen Rute (Mönch - Alpy Berneńskie) Jusza, Andrzej Marcisz
2013-08-10 Visite Obligatorie (Aguille Dibona - Alpy Delfinackie) Jusza, Jerzyk
2013-08-05 Filar Centralny (Dome de Neige des Ecrins - Alpy Delfinackie) Kajman, Jusza
2013-08-01 Directe Allain (Grand Pic de la Meije - Alpy Delfinackie) Kajman, Jusza
2013-07-26 Version Originale (Tete Du Rouget - Alpy Delfinatu) lukalew, dorota, Szostek Paweł (KWW)
2013-07-25 Polka du Pilier Voltigeur (Aiguille Orientale Du Soreiller - Alpy Delfinatu) lukalew, Łowczyk Krzysiek (KW Olsztyn)
2013-07-24 Visite Obligatoire (Aiguille Dibona - Alpy Delfinatu) lukalew, Łowczyk Krzysiek (KW Olsztyn)
2013-07-22 Pujolidal (Tete de la Maye - Alpy Delfinatu) lukalew, Łowczyk Krzysiek (KW Olsztyn)
2013-07-21 Le Gay Pied (Tete de la Maye - Alpy Delfinatu) lukalew, Łowczyk Krzysiek (KW Olsztyn)
2013-02-20 Adin Usmev (Lodospad - Białej Wody - Tatry Wysokie) lukalew, Zdanowicz Jarek (niezrzeszony)
2013-02-20 Mrozekov (Lodospad - Białej Wody - Tatry Wysokie) lukalew, Zdanowicz Jarek (niezrzeszony)
2013-02-18 Bladym Świtem (Bula pod Bańdziochem - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) lukalew, Tobi, Zdanowicz Jarek (niezrzeszony)
2013-02-17 Rysa Strzelskiego (Próg Mnichowy - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) lukalew, Tobi, Zdanowicz Jarek (niezrzeszony)
2012-12-13 Kliś (Kocioł Kościelcowy - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) lukalew, Rząca Piotr (niezrzeszony)
2012-09-17 Skłodowski (Kopa Spadowa (filar) - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) lukalew, Łowczyk Krzysiek (KW Olsztyn)
2012-09-16 Kant Klasyczny (Mnich - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) lukalew, Łowczyk Krzysiek (KW Olsztyn)
2012-09-16 Zemsta Wacława i Wacław spituje (Mnich - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) lukalew, Łowczyk Krzysiek (KW Olszrtyn)
2012-09-15 Międzymiastowa (Mnich - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) lukalew, Łowczyk Krzysiek (KW Olsztyn)
2012-07-15 Jaeger Route (Chacraraju - Llanganuco - Cordillera Blanca) jesuisdesole, Klimas, Cola
2012-07-05 Plskova cesta (Szarpane Turnie - Dolina Złomisk - Tatry Wysokie) lukalew, Rząca Piotr (niezrzeszony)
2012-07-03 Flinstonovci a Drak (Flinstonowie i smok) (Smoczy Szczyt - Dolina Złomisk - Tatry Wysokie) lukalew, Rząca Piotr (niezrzeszony)
2012-07-02 Hrana Platni (Szarpane Turnie - Dolina Złomisk - Tatry Wysokie) lukalew, Rząca Piotr (niezrzeszony)
2012-07-02 Droga Motyki (Szarpane Turnie - Dolina Złomisk - Tatry Wysokie) lukalew, Rząca Piotr (niezrzeszony)
2012-05-05 Pero / Domazalski (Anica Kuk / Stup - Paklenica) lukalew, Rząca Piotr (niezrzeszony)
2012-05-04 Velebitaski (Anica Kuk - Paklenica) lukalew, Rząca Piotr (niezrzeszony)
2012-05-03 Mosoraski (Anica Kuk - Paklenica) lukalew, Rząca Piotr (niezrzeszony)
2012-05-02 Centralni kamin (Veliki Cuk - Paklenica) lukalew, Rząca Piotr (niezrzeszony)
2012-05-01 Trik (Anica Kuk / Stup - Paklenica) lukalew, Rząca Piotr (niezrzeszony)
2012-05-01 Brid za veliki cekić (Anica Kuk / Stup - Paklenica) lukalew, Rząca Piotr (niezrzeszony)
2012-04-30 Gyps fulvus (Veliki Cuk - Paklenica) lukalew, Rząca Piotr (niezrzeszony)
2012-04-30 Saleski (Szaleszki) (Anica Kuk / Stup - Paklenica) lukalew, Rząca Piotr (niezrzeszony)
2012-04-29 Sjeverno Rebro (Veliki Cuk - Paklenica) lukalew, Rząca Piotr (niezrzeszony)
2012-02-03 Droga Potoczka (Czuba nad Karbem - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) lukalew, Rząca Piotr (niezrzeszony), Nowak Mariusz (Mario, instruktor PZA, KW Bielsko Biała), Sylwester Plater
2012-02-02 Kliś (Kocioł Kościelcowy - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) lukalew, Rząca Piotr (niezrzeszony), Nowak Mariusz (Mario, instruktor PZA, KW Bielsko Biała)
2012-02-01 Adin Usmev (Lodospad - Białej Wody - Tatry Wysokie) lukalew, Mariusz Nowak (Mario, instruktor PZA, KW Bielsko Biała)
2012-02-01 Mrozekov (Lodospad - Białej Wody - Tatry Wysokie) lukalew, Mariusz Nowak (Mario, instruktor PZA, KW Bielsko Biała)
2012-01-31 Żebro Czecha (Wierch pod fajki - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) lukalew, Rząca Piotr (niezrzeszony), Nowak Mariusz (Mario, instruktor PZA, KW Bielsko Biała)
2012-01-30 Prawe żebro (Skrajny Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) lukalew, Rząca Piotr (niezrzeszony), Nowak Mariusz (Mario, instruktor PZA, KW Bielsko Biała)
2011-10-01 Droga Studnicki (Galeria Gankowa - Ciężka - Tatry Wysokie) siekiera, paszcz
2011-09-14 Peuterey Integral (Mont Blanc - Val Veny - Alpy) jesuisdesole, Paweł Strzelecki
2011-09-13 Droga Dzieżki (Galeria Osterwy - Dolina Mięguszowiecka - Tatry Wysokie) lukalew, Karpowicz Paweł (niezrzeszony), Nowak Mariusz (Mario, instruktor PZA, KW Bielsko Biała)
2011-08-01 Via Barbara (Monte Colodri - Sarca - Arco) Jusza, wharchut
2011-06-27 Droga Orłowskiego (Mnich - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) lukalew, Karpowicz Paweł (niezrzeszony), Małek Krzysiek (niezrzeszony), Nowak Mariusz (Mario, instruktor PZA, KW Bielsko Biała)
2011-06-27 Droga klasyczna (Mnich - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) lukalew, Karpowicz Paweł (niezrzeszony), Małek Krzysiek (niezrzeszony), Nowak Mariusz (Mario, instruktor PZA, KW Bielsko Biała)
2011-06-24 Filar Staszla (Zadni Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) lukalew, Karpowicz Paweł (niezrzeszony), Małek Krzysiek (niezrzeszony), Nowak Mariusz (Mario, instruktor PZA, KW Bielsko Biała)
2011-06-23 Prawe żebro (Skrajny Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) lukalew, Karpowicz Paweł (niezrzeszony), Małek Krzysiek (niezrzeszony), Nowak Mariusz (Mario, instruktor PZA, KW Bielsko Biała)
2011-06-22 100 WHP (Zadni Kościelec - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) lukalew, Karpowicz Paweł (niezrzeszony), Małek Krzysiek (niezrzeszony), Nowak Mariusz (Mario, instruktor PZA, KW Bielsko Biała)
2011-06-22 Droga Stanisławskiego (Kościelec - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) lukalew, Karpowicz Paweł (niezrzeszony), Małek Krzysiek (niezrzeszony), Nowak Mariusz (Mario, instruktor PZA, KW Bielsko Biała)
2011-06-21 Środkowe Żebro (Skrajny Granat - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) lukalew, Karpowicz Paweł (niezrzeszony), Małek Krzysiek (niezrzeszony), Nowak Mariusz (Mario, instruktor PZA, KW Bielsko Biała)
2011-06-20 Grań Kościelca (Kościelec - Gąsienicowa - Tatry Wysokie) lukalew, Karpowicz Paweł (niezrzeszony), Małek Krzysiek (niezrzeszony), Nowak Mariusz (Mario, instruktor PZA, KW Bielsko Biała)
2010-08-12 Klasyczna (Zamarła Turnia - Tatry Wysokie) Krzysiek Gajewski, Filip
2009-08-17 Czech-Ustupski (Żabi Mnich - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie ) Krzysiek Gajewski, Krzysztof Czerczer
2008-08-02 Sprężyna (Kazalnica Mięguszowiecka - Dolina Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) Krzysiek Gajewski, Krzysztof Czerczer
1999-11-20 Eagle Dance (Painted Bowl - Oak Valey - Red Rock (USA)) siekiera, Tomasz Bender
1992-07-30 Brenva (Mont Blanc - Mont Blanc - Alpy) paszcz
1991-07-22 Mobutu et Bouche Cousue (Aiguille de Blaitierre - Mont Blanc - Alpy) paszcz, al, Tomasz Żurko
1988-07-22 Voie Classique (Pointe Lachenal - Mont Blanc - Alpy) paszcz, Marcin kantecki
1988-07-16 Directe Americaine (Petit Dru - Mont Blanc - Alpy) paszcz, Marcin Kantecki
1988-07-12 Voie Rebuffat (Aiguille du Midi - Mont Blanc - Alpy) paszcz, Marcin kantecki
1988-07-10 Filar Gervasuttiego (Mont Blanc du Tacul - Mont Blanc - Alpy) paszcz, Marcin Kantecki
1988-07-04 Voie Vaucher (Aiguille de Peigne - Mont Blanc - Alpy) paszcz, marcin kantecki
1985-02-12 DAG (Kazalnica Mięguszowiecka - Rybiego Potoku - Tatry Wysokie) siekiera, Jerzy Barszczewski
1984-02-25 Przez Łopatę - nowa droga (Szchelda Centralna - Kaukaz) siekiera, Michał Nanowski
1982-09-10 Nasko (Maliovica - Riła i Piryn) siekiera, Michał Nanowski
1980-08-01 Centralny Filar Freney (Mont Blanc - Val Veny - Alpy) siekiera, Michał Nanowski, Przemek Piasecki, Marek Serwa
1980-07-23 Droga japońska (Aiguille de Blaitierre - Alpy) siekiera, Michał Nanowski
1979-05-04 Herzogkante (Nordkante) (Laliderer Spitz - Karwendel) siekiera, Bernard Ziółkowski
1971-07-07 WHP 4 (Liliowe - Suchej Wody - Tatry Wysokie) siekiera, Michał Nanowski