Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Miejsca spoczynku


Logo większe

Ustalone miejsca spoczynku zmarłych wspinaczy. Stan naszej wiedzy na czerwiec 2017.

 
Nazwisko i Imię Rok śmierci Miejsce spoczynku
Bernardzikiewicz Stefan (symb.) 1939 238 - 5 - 9
Bernardzikiewicz Tadeusz (symb.) 1944 238 - 5 - 9
Braun Stanisław 1942 120 - 5 - 14
Budny Mirosław 2017 169 - 2 - 6
Burchard Przemysław 2008 139 - 1 - 19
Byczkowski Andrzej 1969 248 - 6 - 15
Chwaściński Bolesław 1992 D - 5 - 20 (od str. kw. K)
Dulczewski Tadeusz 1952 110 - 1 - 10
Gieysztor Irena 1985 299 B - 3 - 18
Gieysztor Marian 1961 299 B - 3 - 18
Hirszowski Jerzy 1992 229 przed - 2 - 13
Hiszpański Stanisław 1975 139 - 1 - 29/30
Honowski Jerzy 2011 105 - 5 - 25/26
Honowska Maria 2009 105 - 5 - 25/26
Hryniewiecki Jerzy 1988 150 - 6 - 30 (ostatni)
Kamler Jacek 2017 65 - 1 - 15/16
Karłowicz Mieczysław 1909 33 - 4 - 24
Klarner Janusz (symb.) 1949 74 - 5 - 14
Klauze Andrzej 1952 110 - 1 - 10
Kołodziejski Rafał 1978 130 - 4 - 2
Korniłowicz Tadeusz (symb.) 1940 26 - 3 - 7
Kostecka Hanka 1967 172 - 3 - 2
Kozłowski Stefan 2007 33 - 6 - 9
Krüger-Syrokomska Halina (symb.) 1982 32 wprost - 1 - 25
Kupczyk Kazimierz 1930 303 - 1 - 7
Lach Andrzej 2005 224 - 6 - 12
Latałło Stanisław (symb.) 1974 30 wprost - 5 - 11
Malatyński Marek (symb.) 1981 143 - 4 - 15
Malecki Wojciech 1966 274 - 6 - 18
Mann Marta 1970 25 - 1 - 21/22/23
Maślanka Jerzy 1961 56 - 2 - 27
Mierzejewski Czesław 1977 23 wprost - przy murze
Mierzejewski Henryk 2012 23 wprost - przy murze
Mierzejewski Jerzy 1987 23 wprost - przy murze
Napieralska-Chwaścińska Hanna 2004 D - 5 - 20 (od str. kw. K)
Nowicki Marek 2003 197 - 3 - 13
Orłowski Tadeusz "Stolik" 2008 337 - 4 - 1
Osiecki Stanisław 1967 184 - 4 - 1
Porożyński Janusz 2005 19 - 1 - 2
Przerwa-Tetmajer Kazimierz (symb.) 1940 S - przy słupku
Skupiński Andrzej "Maharadża" 2005 59 - 4 - 8
Sawicki Jerzy (symb.) 1968 31 wprost - 6 - 12
Skłodowski Andrzej "Baron" 2007 257 A - 5 - 4
Stanisławski Wiesław 1933 144 - 4 - 13
Strzelecki Jan 1988 119 - 2 - 15
Walewski Andrzej 1968 138 - 1 - 28
Waszkiewicz-Konopacka Maria 1966 243 - 4 - 20
Węgrzynowicz Zenon 2001 234 - 2 - 12
Wirski Ziemowit "Ziomek" 2006 281 - 4 - 12
Wojsznis Justyn 1965 161 - 1 - 13
Zawada Andrzej 2000 65 - 2 - 16
Zboiński Andrzej 2006 43 - 1 - 12
Żuławski Juliusz 1999 R - 4 - 14
 
Nazwisko i Imię Rok śmierci Miejsce spoczynku
Bajer Czesław 1979 B 37 - 2 - 9
Grodzieńska-Jurandot Stefania 2010 B 37 - 1 - 7
Jurkowski Zbigniew 2008 II B 28 - 12 - 20
Loria Leon 1932 B 17 - 8 - 4
Maciuch-Grzybowska Jolanta 2007 D 12 - 1 - 26
Mogilnicki Henryk 1999 K - 14 - 40
Obstarczyk Jerzy 1985 D 4 - 4 - 8
Olech Kazimierz Waldemar 2016 A 25 - tuje - 23/24
Ostrowski Wiktor 1992 C 30 - 10 - 30
Sawicz Roman 1969 A 38 - 7 - 17
Sobolewska Zofia 1965 G - 2 B - 22
Tomczyk Marcin 1992 G - 4 - 19
Uszyński Jarosław 1966 B 31 - 0 - 45
Żuławski Jacek 1976 B 32 - 4 - 29
 
Nazwisko i Imię Rok śmierci Miejsce spoczynku
Chociłowski Jarosław 1984 35 D - 3 - 16
Karpiński Ryszard 1967 8 D - 5 - 4
Kurczab Janusz "Jano" 2015 114 T - 4 - 31 (ostatni)
Łącki Jan "Aligator" 1995 87 D - 5 - 10
Szurek Adam 2010 97 A - 5 - 26
Szymański Wojciech 2010 68 A - 2 - 9
Zalega Bogdan 1994 49 A - 4 - 1
Żurawski Jan 2017 25 H - 7 - 23
 
Nazwisko i Imię Rok śmierci Miejsce spoczynku
Andrzejewski Sławomir "Demezon" 1994 O I 17 - 1 - 33
Aspras Piotr 2000 S II 12 - 3 - 13
Dąbrowska Magdalena 1992 W V 6 - 7 - 4
Gos Ryszard 2011 W VIII 8 - 2 - 14
Jaworowski Zbigniew "Baca" 2011 W II 2 - 3 - 15
Jurkiewicz Jerzy 2008 W III 4 - 13 - 14
Klauznicer Zofia 1993 T IX 10 - 2 - 2
Kłaput Wiesław 1990 N I 9 - 1 - 5
Koisar Bernard 2016 U - V - 2
Konarski Krzysztof 1994 O II 13 - 1 - 44
Okrasiński Jerzy 2013 D II 15/16 - 1 - 14
Piątkowski Eugeniusz 1976 E V 3 - 10 - 2
Popko Maciej 2014 U III 4 - 6 - 8
Rowicki Jerzy 1993 I II 6 - 5 - 5
Sadlej Krzysztof 2012 W XX 1 - 5 - 13
Siadek Bronisław 2011 W III 13 - 3 - 7
Staszel Jan 2003 O I 8 - 3 - 5
Targalski Tadeusz "Asceta" 2007 S V 3 - 3 - 16
Ulanicki Krzysztof "Ulaś" 1983 W III 8 - 10 - 20
Warteresiewicz Jerzy "Dziurek" 1998 W II 14 - 6 - 13
Widmański Andrzej 2013 E VI 7 - 9 - 7/8
 
Nazwisko i Imię Rok śmierci Miejsce spoczynku
Ptakowska-Wyżanowicz Halina 1965 str.lewa 53 - 4/5
 
Nazwisko i Imię Rok śmierci Miejsce spoczynku
Betlejewski Waldemar 2002 L II - 2 - 15
 
Nazwisko i Imię Rok śmierci Miejsce spoczynku
Kowalski Gerard 1988 VII - ostatni rząd w lewo - 5 
 
Nazwisko i Imię Rok śmierci Miejsce spoczynku
Wolf Jan 1992 25 - 1 - 22
 
Nazwisko i Imię Rok śmierci Miejsce spoczynku
Chociłowski Jarosław (symb.) 1984 56 - 1 - 18
Schiele Aleksander 1976 54 - 1 - 14
 
Nazwisko i Imię Rok śmierci Miejsce spoczynku
Błeszyńska-Łącka Wanda 1962 L - 2 - 3
Karpiński Adam "Akar" (symb.) 1939 K 1 - 2 - 21
Karpiński Jacek 2010 K 1 - 2 - 21
Karpiński Marek 1957 K 1 - 2 - 21
Karpińska-Czarnocka Wanda 1971 K 1 - 2 - 21
Łącki Leszek 2016 L - 2 - 3
Skierski Samuel "Samek" 1968 E - 4 - 7
Zaunar Jan Karol 2013 R - 2 - 1
 
Nazwisko i Imię Rok śmierci Miejsce spoczynku
Kardaś Regina 2005 3 B - 1 - 69
 
Nazwisko i Imię Rok śmierci Miejsce spoczynku
Szczygieł Jacek 2016 E - 11 - 19
 
Nazwisko i Imię Rok śmierci Miejsce spoczynku
Szlenk Krzysztof Marian 1981  
 
Nazwisko i Imię Rok śmierci Miejsce spoczynku
Ziemilski Andrzej 2003 B - 6 - 12
 
Nazwisko i Imię Rok śmierci Miejsce spoczynku
Młotecki Piotr 2003 5 - 9
 
Nazwisko i Imię Rok śmierci Miejsce spoczynku
Wdowiak Szymon 2013 16 - 5 - 1
 
Nazwisko i Imię Rok śmierci Miejsce spoczynku
Bielenin Jerzy 2015 C - 1 - 6
 
Nazwisko i Imię Rok śmierci Miejsce spoczynku
Jankowski Tadeusz 2016 SP - 14 - 10
Tadeusiak Wanda 2016 C - 4 - 16
 
Nazwisko i Imię Rok śmierci Miejsce spoczynku
Szymanowski Adam 2001 D - 20 - 22
 
Nazwisko i Imię Rok śmierci Miejsce spoczynku
Cielecki Krzysztof 1993 E/33
Studniarek Zbigniew 2005 G/196

  Do góry

Ustalone miejsca spoczynku zmarłych wspinaczy. Stan naszej wiedzy na czerwiec 2017.